Скління будинку профільною системою REHAU GENEO. Міцність, комфорт, якість!

Скління будинку профільною системою REHAU GENEO. Міцність, комфорт, якість!

Щоб будинок був теплим і затишним, необхідно встановлювати хороші і якісні вікна. Це приклад будинку, заскленого нашими вікнами з профільної системи REHAU GENEO. Що саме було використано:

  • Профільна система REHAU GENEO;
  • Колір: дуб рустикальний, односторонній зовнішній;
  • Двокамерні енергозберігаючі склопакети товщиною 44 мм з Clima GuardSolar + інертний газ Криптон;
  • Пластикова дистанція SWISSPAСER (Швейцарія);
  • Вікна великих габаритів (висота - 2770 см);
  • Нестандартної форми косокутні конструкції.

 

Вікна Rehau

 

Пластикові вікна REHAU в будинку

 

Будинок, засклений вікнами КОРСА

 

Профільна система REHAU GENEO

Унікальний 6-камерний профіль, виготовлений з матеріалу RAU-FIPRO і посилений скло-фіброю (міцність цього скловолокна в 3 рази вище, ніж у сталі, а модуль пружності - в 15 разів більше, ніж у бетону), забезпечує високий рівень теплоізоляції і герметичності. У системи армуючий прошарок тільки в кутах конструкції, що робить вікна максимально міцними, але в той же час не важкими, що спрощує їх відкриття і закриття і знижує рівень навантаження на будинок.

Пластикова дистанційна рамка SWISSPAСER

Цей тип рамки виготовлений з композитного матеріалу на основі полімеру. З боків дистанції нанесена металева фольга. Пластикова рамка перешкоджає утворенню конденсату, усуває місток холоду і забезпечує хорошу теплоізоляцію і герметичність.

 

косокутні конструкції

 

Будинок з пластиковими вікнами REHAU

 

пластикові двері

 

Пластикові двері REHAU

 

Пластикові вікна REHAU

 

Вхід в будинок

 

Енергозберігаючий пакет Clima GuardSolar

Мультифункціональний скло Clima GuardSolar зовні створює ефект легкої дзеркальності, а всередині приміщення - прозоре скло і висока освітленість. У двокамерному склопакеті спеціальне напилення зі срібла і інших металів допомагає пропускати видиме світло, знижуючи рівень проникнення ультрафіолетових променів в будівлю і зберігаючи тепло взимку. Тобто такий енергозберігаючий пакет в холодну пору року допомагає економити на опаленні, а влітку - на кондиціонуванні.

Компанія "Вікна КОРСА" може створити за індивідуальними розмірами Вашого будинку або квартири віконні конструкції будь-якої форми і розміру, так як це було зроблено в цьому будинку. Для отримання професійної консультації і замовлення вікон і дверей телефонуйте на гарячу лінію за номером 0 (800) 210-210 або залишайте заявку по кнопці нижче.

 

Залишити заявку

 
Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (2 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню