Установка металопластикових вікон по системі теплого монтажу

Установка металопластикових вікон по системі теплого монтажу
Теплий монтаж металопластикових вікон

На сьогоднішній день переваги від встановлення металопластикових вікон КОРСА виділили для себе чимало споживачів. Проте не тільки якість вікна впливає на тривалість його експлуатації, важливу роль відіграє професійний монтаж, який ми пропонуємо клієнтам.

Термін експлуатації вікна, безпосередньо залежить від стану монтажного шва. Монтажний шов дуже чутливий до атмосферних впливів.

Забезпечувати довговічність монтажного шва компанія "Вікна КОРСА" вирішила за допомогою останніх розробок європейського виробника, який розробив спеціальну систему захисту монтажного шва.

В іншому випадку може виникнути ряд небажаних проблем: поява цвілі, грибків, утворення конденсату, деформація конструкції, розтріскування склопакета.
Наслідки неякісного монтажу металопластикових вікон.

Установка металопластикових вікон по системі Illbruck i3Наслідки неякісного монтажу

ГРАМОТНИЙ МОНТАЖ забезпечить герметичне притискання вікна до прорізу, захистить утеплювач від ультрафіолету і вологи, не допустить розвитку в утеплювачі грибка, цвілі, випадання конденсату. Тому дуже важливо при монтажі правильно зробити ущільнення шва, яке дозволить уникнути негативного впливу вологи, створити здоровий клімат всередині приміщення і відповідно продовжити термін служби вікна.

Якісний монтажний шов повинен:

  • забезпечувати необхідний опір теплопередачі і температурну стійкість;
  • виключити можливість проникнення води і гарантувати повітрянепроникність конструкції;
  • забезпечувати необхідну звукоізоляцію.

Всіма цими якостями володіє система теплого монтажу, яку застосовують спеціалісти ТМ Вікна КОРСА. Вона повністю відповідає вимогам національних стандартів: ДСТУ Б.В.2.6-79:2009 "Конструкції будинків і споруд. Шви з’єднувальні місць примикань віконних блоків до конструкцій стін. Загальні технічні умови" і ДСТУ-Н Б В.2.6-146:2010 "Конструкції будинків і споруд. Настанова щодо проектування і улаштування вікон та дверей".

Теплий монтаж за часом виконання не набагато відрізняється від звичайного монтажу вікон. Але як показує практика, конструкції із застосуванням теплого-монтажу служать більше 20 років.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.5 (4 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню