Міцний німецький профіль - не єдиний показник хороших пластикових вікон, які злагоджено виконують усі свої функції. До складових цього поняття входять якісні складання вікна на виробництві і фурнітура, доставка конструкцій без ушкоджень, монтаж вікон сертифікованими спеціалістами. Термін і якість функціонування вікон суттєво залежить від професіоналізму монтажників, які встановлюють вікна.
Наслідки неправильного монтажу
З якісно встановленими вікнами не виникає ніяких проблем. А ось неправильний монтаж конструкцій викликає неприємні наслідки, в результаті яких суттєво погіршується якість роботи вікна і його функції. До чого призводять помилки при неправильному встановленні вікна:
- Поява містків холоду (промерзання вікна), утворення конденсату на внутрішніх поверхнях віконних проємів, обледеніння в кутах і по нижньому краю склопакета. Цьому сприяє неправильне конструювання вузла примикання у вікні та неякісний монтажний шов.
- Погане відведення дощової води та конденсату назовні. Виникає через нещільну пароізоляцію швів з боку приміщення, що призводить до намокання утеплювача; неповного запінювання монтажного шва; використання неякісних матеріалів для заповнення монтажних швів (силіконові герметики, ізолюючі пінополіуретанові шнури, піноутеплювачі без домішок бітуму, мінеральна вата та інші матеріали).
- Погана робота замикальних механізмів. Неякісна фурнітура та її встановлення.
- Провисання і перекос стулок виникають через неправильні замір віконних конструкцій, розташування петель вікна, порушення правил збирання (перекос по вертикалі, горизонталі, глибині розташування), відсутність опорних колодок або використання недовговічного матеріалу з низьким рівнем якості, схильного до корозії.
- Затирання стулки об раму або елементи фурнітури і порушення герметизації вікна. Внаслідок такої проблеми виникають труднощі при відкриванні і закриванні вікна. Її причиною є неправильне встановлення віконної рами або стулки по горизонтальному або вертикальному рівню.
- Відсутність фіксації стулки. При відкритті вона повинна бути зафіксована в тому положенні, в якому її виставили. Якщо цього не відбувається, при встановленні вікна допущена помилка: стулка виставлена не по площині.
- Неправильний монтаж відливу. Важливо, щоб відлив був встановлений за рівнем, не було щілин і не стирчали шурупи.
Теплий монтаж від спеціалістів компанії “КОРСА”
Чим відрізняється теплий монтаж від звичайного і як саме компанія “Вікна КОРСА” покращує функціонування вікон і гарантовано збільшує їх термін служби.
Головне завдання теплого монтажу – захистити монтажну піну, що знаходиться всередині віконного шва, від несприятливих впливів як зовні, так і зсередини приміщення.
Багаторічний досвід монтажу віконних конструкцій спеціалістами ТМ “Вікна КОРСА” дозволив розробити алгоритм "енергозберігаючого" встановлення вікна, в якому поєднуються правильне замірювання конструкцій, кваліфіковані дії сертифікованих монтажних бригад та професійні найвищої якості матеріали.
Термін експлуатації металопластикового вікна залежить від стану монтажного шва, який є дуже чутливим до атмосферних впливів. Убезпечувати монтажний шов в компанії вирішили за допомогою останніх розробок німецьких колмпаній REHAU і VBS, які використовують спеціальну систему захисту.
Етапи системи теплого монтажу
Вона запобігає проникненню вологи у проміжок між вікном та стіною, внаслідок чого на відкосах і підвіконні ніколи не полущиться фарба чи штукатурка, не з’явиться грибок, пліснява, а на внутрішній стороні вікна не буде утворюватися конденсат. Ця інноваційна система включає 3 етапи монтажу вікна.
Перший етап
На зовнішній стороні металопластикового віконного каркасу застосовується ПСУЛ-стрічка. Це попередньо стисла ущільнювальна стрічка, яка виготовлена з поліуретану та оброблена спеціальною рідиною. Вона ідеально підходить для ущільнення швів та віконних стиків та зручна у використанні (одна її сторона легко приклеюється до віконного ребра).
Це захист монтажного стику від ультрафіолету та дощу. Також важливою функцією стрічки є здатність до паропропускання. Навіть якщо до віконного шва потрапить волога, вона не буде накопичуватися всередині - вона буде випаровуватися назовні. Після того як стрічка ПСУЛ приклеєна до рами, виконується встановлення та фіксація вікна в отворі.
Другий етап
Під час другого етапу використовують монтажну піну. Вона виконує роль герметика та виступає у ролі тепло- і шумоізолятора. Піна повинна мати невелике вторинне розширення і незначну усадку, тоді вона якісна та готова до використання. Спеціалісти компанії рекомендують використовувати монтажну піну європейського виробництва, тоді вона не пожовкне і зруйнується, не втратить свої властивості.
Третій етап
При останньому етапі відбувається обклеювання монтажного стику стрічкою мембранного типу. Її наклеюють на край віконної рами з відступом від краю на 1-1,5 см. Її призначення: відсікти проникнення пари всередину монтажного стику. Ця стрічка захищає монтажний стик і монтажну піну, яка заповнює проміжок між вікном та стіною. Усередині створюється пароізоляція, і завдяки цьому волога туди не потрапляє, а зовні - пароізоляційний шар і захист від вологи. Тобто піна у досить комфортних умовах і через це не руйнується.
Герметизація монтажного шву завдяки системі теплого монтажу від компанії "КОРСА" виключає рух повітря як знадвору так і зсередини приміщення. Така ізоляція монтажного стику гарантує довгострокове та надійне використання вікна.
Компанія співпрацює лише з надійними та перевіреними партнерами. Такими партнерами є німецькі компанії REHAU і VBS: комплектуючі для монтажних стиків там виробляють близько 40 років, а уся продукція відповідає держстандартам. Середній стаж роботи наших монтажників та замірників – 7-10 років. ТМ "Вікна КОРСА" пропонує своїм замовникам теплий монтаж із застосуванням ПСУЛ-стрічок, рекомендований німецькою компанією REHAU.
Якість вікон напряму залежить від їх правильності монтажу. Тому замовляючи конструкції ТМ “Вікна КОРСА”, ви гарантовано отримаєте якісні правильно встановлені металопластикові конструкції, що служитимуть вам багато років. Для замовлення пластикових вікон та консультації з нашими менеджерами телефонуйте на гарячу лінію по номеру 0800210210 або залишайте заявку, натиснувши на кнопку нижче.