Вікна для заміського будинку

Вікна для заміського будинку

Вікна для заміського будинку

Сьогодні наші співвітчизники при виборі місця для житла все частіше зупиняють свій вибір на приватних будинках. Як правило, це заміське будівництво або віддалені від центра міста райони. Незалежно від того, якими силами проводяться оздоблювальні роботи, власними або за допомогою спеціальних бригад, питання підбору вікон і дверей господарі завжди залишають за собою. Адже це один з найважливіших елементів майбутнього інтер'єру. Зовнішня структура, колір, конфігурація і, що важливо, технічні характеристики конструкцій, які покликані служити Вам багато років - ось ті моменти, які варто серйозно обміркувати перед покупкою вікон і дверей.

Стиль

Загальний стиль інтер'єру буде диктувати геометричні форми конструкцій, а також вплине на колір майбутніх металопластикових конструкцій. Чи будуть білі квадрати або кашировані конструкції з гнутими імпостами під структуру дерева - справа смаку і бажання кожного клієнта індивідуально. Але ось у чому компромісів і варіантів бути не може так це якість обраних матеріалів. Для того щоб встановлені конструкції радували очі і справно працювали не один десяток років, вони повинні бути зроблені з профілю, який зарекомендував себе завдяки своїй якості і бажано не тільки на ринку України, а і на європейських ринках. Таким є профіль REHAU. Укомплектувавши конструкції якісною фурнітурою, такою як GU, можна бути впевненим, що обрані вікна та двері будуть функціонувати належним чином. До речі, для приватного будинку рекомендується встановлювати протизламну фурнітуру, вона попередить можливість потрапити в приміщення, пошкодивши стулку. 

Теплозбереження

Але головною функцією вікон все-таки залишається теплозбереження. Чим більша глибина профілю, а також чим більше в ньому повітряних камер, тим теплішою буде профільна система. Але основну роль в конструкціях відіграють склопакети. Їх наповнення може бути мінімальним – два простих скла і дистанція. Ці склопакети можна встановлювати тільки в неопалювані приміщення, наприклад, такі як тераси, веранди, альтанки. А по-справжньому теплий склопакет повинен складатися з енергозберігаючих стекол, пластикових дистанцій, які заповнені інертним газом аргоном або криптоном. Такий склопакет може мати коефіцієнт опору теплопередачі до 1,5 м2 К / Вт, що в 2 рази вище ніж вимоги ДСТУ для житлових приміщень.

Яким би не був наш дім, великим чи не дуже, це місце, куди ми повертаємося щовечора, де ми відпочиваємо і насолоджуємося спілкуванням з близькими людьми. У ньому має бути тепло і затишно. Правильний вибір якісних вікон допоможе створити таку атмосферу.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.3 (4 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню