Оформлення фасаду будівлі алюмінієвими конструкціями ТМ "Вікна КОРСА"

Оформлення фасаду будівлі алюмінієвими конструкціями ТМ "Вікна КОРСА"

Що характерно для будинків у стилі "мінімалізм"? Вони мають просту композицію, використовують для екстер'єру світлі тони та елементи підсвічування, а для скління – велику кількість вікон та скляних конструкцій. Власнику саме такого котеджу необхідно було встановити віконні та дверні конструкції, а для реалізації цього завдання він звернувся до компанії "Вікна КОРСА".

 

 

Що було встановлено:

  • Фасад сторчово-ригельний ALUPROF MB-86 - 1 шт.;
  • Віконні та дверні конструкції - 25 шт. 

 

Сторчово-ригельне скління застосовується для облицювання будинків з сучасними фасадами. При такому склінні використовуються вертикальні стійки і ригельні профілі. Зовнішній вигляд будівлі завдяки такому оформленню екстер'єру стає максимально презентабельним та елегантним. Сторчово-ригельний фасад у рази покращує вентиляцію, теплоізоляцію, пожежну безпеку та захист від сонячних променів у приміщенні. Фасади ТМ "Вікна КОРСА" виготовляють з алюмінію.

 

Що було використано:

  • двокамерні енергозберігаючі склопакети (скло low-e) із пластиковою дистанцією (44 мм);
  • двокамерні енергозберігаючі склопакети (скло low-e) із пластиковою дистанцією та золотими шпросами (44 мм);
  • алюмінієва профільна система ALUPROF MB-SR 50N для фасаду;
  • алюмінієва профільна система ALUPROF MB-86 для віконних та дверних конструкцій;
  • колір профілю: сірий антрацит.

Скло low-e

Скло зі спеціальним непомітним оку покриттям та низькою здатністю до пропускання тепла. Відображає тепло від опалювальних приладів всередину приміщення та таким чином підвищує рівень теплоізоляції.

Пластикова дистанція

Така дистанційна рамка виконана з композитного матеріалу та у своїй основі містить полімер. Вона на відміну від алюмінієвої виключає можливість утворення конденсату, гарантує високий рівень теплоізоляції та герметичність, прибирає місток холоду у віконній конструкції.

 

 

 

 

Шпроси

Рамки з алюмінію, які встановлюються у просторі між листами скла склопакета у спеціальні отвори на “ніжку” дистанційної рамки. Бувають широкі та вузькі, прямі та фрезеровані. Шпроси можуть різатися під прямими та гострими кутами та вигинаються у формі дуги або кола.

Усі дверні та віконні конструкції, скління фасаду було виконано якісно та у зазначені терміни – власник котеджу був задоволений виконаною роботою. Якщо Ви ще не визначилися, які вікна та двері підійдуть у вашому випадку, телефонуйте за номером 0 (800) 210 210 або залишайте заявку, натиснувши на кнопку нижче. Наші консультанти допоможуть підібрати найкращий варіант, зроблять прорахунок замовлення і організують приїзд замірника.

 

Замовити вікна і двері

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (2 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню