Автоматика для вікон, дверей та гаражних воріт

Автоматика для вікон, дверей та гаражних воріт

Різноманітна автоматика, будь то датчики руху для дверей, приводи для гаражних воріт чи ланцюгові приводи для вікон, в першу чергу призначена для зручності користування продукцією.

ТМ Вікна КОРСА пропонує своїм клієнтам різноманітні автоматичні приводи для вікон, дверей та гаражних воріт.

Автоматика для вікон

Ланцюговий привід ELTRAL KS 30/40

Ланцюгові приводи для вікон ELTRAL KS 30/40 призначені для автоматичного дистанційного відкривання та закривання відкидних вікон внутрішнього та зовнішнього відкривання, середньопідвісних, поворотних та мансардних вікон. Такі автоматичні ланцюгові приводи для вікон знайшли широке застосування серед промислових об`єктів і також в тих випадках коли доступ до вікон доволі складний.

Перевагою автоматичних ланцюгових приводів для вікон являється простий та швидкий монтаж з “Швидким підключенням” за допомогою простої підвіски привода на спеціальні консолі. Поворотні консолі добре підходять для невеликих вікон.

 

 

В закритому положенні фрамуга з інтегрованим замиканням має оптимальний прижим стулки, непроникність для зливового дощу, а також високий степінь тепло- та звукоізоляції.

Більшу ширину відкриття та ідеальне провітрювання приміщення гарантують позиції нахилу, що плавно регулюються та фіксуються.

За допомогою одного приводу можна одночасно керувати декількома стулками, що відкриває додаткові можливості економії.

 

 

Максимальна ширина стулки при застосуванні одного приводу ELTRAL KS 30/40 складає 1500 мм.

За допомогою внутрішніх перемикачів можна встановити чотири різні довжини ланцюга, що виходить: 110, 200, 300 та 400мм.

Також до переваг можна віднести зручне обслуговування кріплення ланцюга за допомогою простого зчеплення з вікном і контрольоване застосування зусиль закриття, для дбайливого відношення до приводу.

 

Замовити вікна з автоматикою

Автоматика для дверей

ТМ Вікна КОРСА пропонує своїм клієнтам датчики руху для автоматичних дверей. Такі датчики можна зустріти в торговельних центрах, розважальних комплексах, аеропортах, готелях та магазинах.

Є декілька видів датчиків руху, які відрізняються радіусом дії та розпізнаванням напрямку руху об`єкта.

Датчик руху EAGLE ONE ловить рух тільки в одному певному напрямку, чи до себе чи від себе. Датчик з розпізнаванням напрямку руху, спрацьовує при приближенні об`єкта і не реагує коли об`єкт віддаляється.

 

Датчик руху SEAGLE TWO без розпізнавання напрямку руху.

 

 

Датчик руху комбінований на 4 лінії. 4 зони виявлення й 1 зона виявлення перешкод. 2 ближніх вони працюють як світлобар`єр (якщо людина знаходиться в зоні то двері не закриваються), 2 дальніх зони реагують на декілька напрямків і при цьому відкриваються двері.

 

Датчик руху комбінований на 5 ліній. 2 ближніх вони працюють як світлобар`єр (якщо людина знаходиться в зоні то двері не закриваються), 2 дальніх зони реагують на декілька напрямків і при цьому відкриваються двері. Більша зона реагування датчика.

 

Замовити двері з автоматикою

Автоматика для воріт

Приводи для гаражних воріт Hörmann поєднують в собі найвдаліші якості: безпека та розумні технології. Приводи забезпечують плавність та стабільність руху воріт. Термін служби воріт підвищують функції плавної зупинки й пуску.

Функції забезпечення безпеки добре себе зарекомендували та складають приємне враження. Замикаючий пристрій замикається при закриванні та ускладнює підважування воріт. Завдяки автоматиці відключення робота воріт негайно зупиняється за наявності перешкод.

Привід гаражних воріт Hormann ProLift 700

Привід гаражних воріт Hormann ProLift 700 - це високотехнологічна, сучасна техніка від європейського виробника. Дозволяє гаражним воротам відкриватися плавно та безшумно. В комплекті з приводом ідуть 2 пульти пульта RSC 2.

 

 

Переваги приводу Hormann ProLift 700 для гаражних воріт:

 • Максимально допустимий розмір воріт для приводу складає 12,5 м². Такого розміру достатньо практично для всіх стандартних розмірів;
 • Система автоматичного відключення негайно зупиняє ворота якщо є яка-небудь перешкода, що робить Ваші ворота ще безпечнішими;
 • Макс. зусилля: 700 Н;
 • Радіочастота: 433 МГц RC;
 • Виробництво: Hörmann KG (Германія );
 • Запатентована система захисту від підважування;
 • Амперометричний блок ;
 • Амперометричний блок виявлення перешкод (зворотнє спрацьовування приводу по зусиллю);
 • Сумісність з тяговою шиною FS 10.

 

Замовити гаражні ворота з приводом Hormann ProLift 700

Hormann ProMatic

Приводи Hörmann ProMatic для гаражних воріт такі ж надійні та досконалі як й інші приводи від компанії Hörmann. Приводи Hörmann ProMatic - це надійна гарантія роботи та приваблива ціна.

 

 

Переваги приводу Hormann ProMatic для гаражних воріт:

 • Контроль положення воріт. Ви можете дистанційно перевірити чи закриті ворота за допомогою додаткового пульта HS 5 BS. На це Вам вкаже колір блимання підсвітки пульта. Якщо полотно не закрите, просто натисніть кнопку й ворота закриються.
 • Додаткова висота відкривання. Ви можете провітрювати гараж не відкриваючи ворота повністю. Достатньо всього лиш відрегулювати другу висоту відкривання.
 • Освітлення. Світлодіодне освітлення класу енергоефективності А++ горить під час руху воріт.

 

Замовити гаражні ворота з приводом Hormann ProMatic

Hormann SupraMatic

Поєднання швидкості та комфорту Вас приємно здивує. З приводом Hormann SupraMatic гаражні секційні ворота будуть відкриватися ще швидше, отже Ви швидше опинитеся в гаражі. Привід володіє цілим рядом зручних функцій. Спробувавши їх хоча б один раз Ви просто не зможете від них відмовитись.

 

 

Зручна функція запиту положення воріт

Тепер Вам не потрібно виходити на вулицю, щоб перевірити чи закриті Ваші ворота. Для цього існує серійний пульт ДУ HS 5 BS.

 

 

Швидке відкривання воріт

Привід Hormann SupraMatic володіє в півтора раза більшою швидкістю відкривання воріт в порівнянні зі звичайними приводами. Це дозволить Вам швидше опинитися в гаражі.

 

 

Додаткова висота відкривання

Для того щоб провітрювати гараж Вам не потрібно більше відкривати ворота повністю. Для цього достатньо відрегулювати другу висоту відкривання. Опціонально провітрювання може налаштовуватись автоматично за допомогою кліматичного датчика.

Окреме освітлення, що включається

Приводи Hormann SupraMatic володіють світлодіодним енергоефективним освітленням А++. Ви можете включати та виключати освітлення за допомогою дистанційного пульта керування чи додаткового внутрішнього клавішного вимикача IT 3b.

Високий ступінь безпеки

В стандартну комплектацію привода Hormann SupraMatic P входить світловий бар'єр, який миттєво розпізнає предмети та людей. Сім'ї з дітьми гідно оцінять дане захисне пристосування.

 

 

Замовити гаражні ворота з приводом Hormann SupraMatic

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (4 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню