Онлайн калькулятор вікон і дверей. Як отримати точний розрахунок вартості вікон

Онлайн калькулятор вікон і дверей. Як отримати точний розрахунок вартості вікон

Калькулятор пластикових вікон дозволяє підібрати потрібний варіант конструкції за прийнятною ціною. З його допомогою легко вибрати форму, тип профілю і скління, підібрати оптимальну конфігурацію, розрахувати вартість готового виробу.

Відвідавши сайт компанії Корса, не обов'язково починати вибір параметрів віконної або дверної системи з спілкування з менеджером. Багато користувачів бажають скласти особисту думку про конструкції, що пропонуюються, їх характеристики та ціни до того, як отримають консультацію професіонала. Калькулятор вікон від ТМ Вікна КОРСА дозволяє розрахувати точну вартість металопластикової конструкції з доставкою і установкою або вартість тільки конструкції без додаткових послуг, ознайомитися з детальними характеристиками вікна і оцінити його зовнішній вигляд.

Перейти до калькулятора

Переваги онлайн-калькулятора вікон REHAU

Плануючи замінити старі віконні конструкції на новенькі металопластикові системи, кожен прагне вибрати оптимальне співвідношення ціни та якості. "Вікна КОРСА" пропонує провести розрахунок, не виходячи з дому, використовуючи віконний калькулятор. Щоб підібрати оптимальний варіант, вам не потрібно залишати заявку менеджеру та чекати на замірника.

Весь процес розрахунку потребує декількох кліків. Використовуючи калькулятор вікон REHAU, досить вказати основні параметри віконної конструкції, отримати професійні рекомендації із зазначенням точних цін на обрані вироби.

Приймаючи рішення розрахувати вартість вікна на нашому сайті, ви отримуєте ряд беззаперечних плюсів.

Точні параметри вікна - слідуючи покроковій інструкції, яку пропонує калькулятор вартості вікон, легко вибрати всі необхідні характеристики віконної конструкції, починаючи з форми, матеріалу профілю, типу відкривання, закінчуючи розмірами, кольором поверхні та вартістю.

Економія часу - онлайн калькулятор вікон доступний для використання в будь-який час. Ви зможете дізнатися ціну металопластикового вікна вночі або в свято. Результат розрахунку видається моментально.

Простота використання - щоб уточнити вартість вікна, не потрібно бути професіоналом. Досить вибирати підходящий варіант із запропонованих, щоб укомплектувати віконну систему за своїм бажанням.

Чесна ціна - вказуючи, цікаві для вас параметри конструкції, ви отримаєте точну вартість з урахуванням різних комплектацій. На сайті можна дізнатися вартість вікон з металопластиковим або алюмінієвим профілем. Змінюючи свій вибір, ви побачите, як змінюється ціна виробу і зможете оцінити всі варіанти.

Щоб оцінити зручність роботи з калькулятором, точність розрахунку ціни металопластикового вікна, досить знати форму вікна або двері, вкажіть ці параметри і ви дізнаєтеся точну ціну.

Віконний калькулятор з попереднього розрахунку

Принцип роботи більшості калькуляторів пластикових вікон заснований на тому, щоб привернути увагу потенційних покупців, спонукати їх залишити свої контакти менеджерам. При цьому навіть після консультації фахівець озвучить приблизну вартість металопластикового вікна. Остаточний розрахунок буде виконаний тільки після проведення замірів.

калькулятор предварительного расчета

Все це вимагає чималого часу, а дізнатися розмір вартості віконної конструкції хочеться вже зараз. Використовуючи калькулятор, досить вказати комплектацію, розмір вікна, щоб отримати точну вартість металопластикової системи. Тут же можна підібрати фурнітуру, тип склопакета, вказати особливі параметри, які забезпечать комфорт експлуатації виробу.

Дізнатися вартість за допомогою калькулятора пластикових вікон можна з будь-якого пристрою, починаючи від стаціонарного комп'ютера, закінчуючи смартфонами, планшетами. Онлайн калькулятор підтримується всіма популярними браузерами.

Крім зазначених вище плюсів, програма пропонує пройти реєстрацію. Для проведення процедури потрібно всього пара кліків. При цьому вибір параметрів, тип склопакета, вартість металопластикового вікна збережеться. Прийнявши рішення про покупку, вам залишиться відправити запит менеджеру. Представник ТМ Корса уточнить деталі вашого вибору та відправить заявку на виготовлення вікна.

Кращий калькулятор пластикових вікон з точним розрахунком вартості

Вибираючи пластикові вікна, важливо визначити кращу комплектацію для себе, не виходячи за рамки бюджету. Компанія Корса пропонує віконні, дверні конструкції німецької якості за вартістю продукції українського виробника. Широкий асортимент вікон забезпечує можливість вибрати саме той варіант, який підійде для кожного конкретного користувача без серйозних витрат часу і сил.

конечная цена

Щоб провести розрахунок, досить заміряти отвір, щоб вказати розмір вікна. Також вам буде потрібно визначитися з кількістю стулок, наявністю фрамуги, типами відкривання елементів. Вибираючи глухі стулки, ви отримуєте можливість знизити вартість вікна, проте процес догляду за ним ускладниться. Чим менше стулок, тим нижче ціна конструкції, вище її світлопропускна здатність. Дізнатися критерії, що впливають на вартість вікна легко, досить змінювати параметри виробу в процесі розрахунку. В результаті ваш вибір буде ідеальним співвідношенням ціни і експлуатаційних характеристик вікна. Унікальність калькулятора, який пропонує компанія Корса, в порівнянні з іншими подібними програмами полягає в тому, що вартість вікна не змінюється після бесіди з менеджером.

Ціна може змінитися тільки в тому випадку, якщо буде змінена конфігурація системи або її розмір.

Як розрахувати вартість вікна за кілька кліків

Розрахувати вартість вікна може будь-який відвідувач сайту, незалежно від рівня комп'ютерної грамотності. Для отримання точної інформації не буде потрібно навіть наявності ПК. Досить зайти на сайт з будь-якого пристрою. Бюджет, необхідний для замовлення пластикової конструкції, розраховується за 3 кроки.

Перший крок - це вибір форми вікна чи двері. Виробник пропонує три варіанти. Стандартні вікна для квартири або котеджу, скляні пластикові або алюмінієві двері, а також розсувні системи. Для кожного варіанта можна вибрати свою форму. Наприклад, вікна можуть складатися з одного або декількох елементів, комплектуватися фрамугою або обходитися без неї.

калькулятор окон

Другий крок дозволяє вибрати тип відкривання кожного елемента. Клікнувши на стулку, ви бачите декілька варіантів. Щоб зробити вибір, досить виділити рішення, яке вам сподобалось.

калькулятор окон
калькулятор окон

Заключним етапом буде введення розмірів кожного елемента та вікна в цілому. За замовчуванням встановлені стандартні параметри, характерні для сучасних багатоповерхових будинків. Також система дозволяє вставити свої заміри замість зазначених на сайті. На цьому етапі важливо не помилитися, оскільки вікно буде виготовлене за вказаними в запиті вимірами.

калькулятор окон

В результаті розрахунків система видає перелік варіантів, який підходить під характеристики, зазначені в калькуляторі. Користувач може самостійно вибрати матеріал профілю, а також категорію вікна. Від його рішення буде залежати вартість конструкції.

Перейти до калькулятора

Оцініть цю сторінку
Середнє: 3.6 (14 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню