Які металопластикові вікна купити? Поради покупцям

Які металопластикові вікна купити? Поради покупцям

Купити пластикові вікна REHAU в Києві

Купити пластикові вікна по оптимальній ціні можна звернувшись в компанію "Вікна КОРСА". Ми являємося авторизованим партнером концерну REHAU, з налагодженим виробництвом в Україні. Компанія "Вікна КОРСА" з 1998 року спеціалізується на виробництві, продажу та встановленні пластикових вікон у квартирах і приватних будинках в Києві. Надавана ПВХ продукція повністю відповідає державним і європейським стандартам.

якісні вікна Рехау

Профілі німецької якості REHAU стійкі до несприятливих зовнішніх факторів, УФ випромінюванню, слабких кислотних розчинів і мінеральних масел. Ще одна перевага віконного профілю REHAU для жителів Києва - це високий показник звукоізоляції, він здатний поглинути в середньому до 44 дБ. Таким чином, після установки, в приміщенні автоматично «включається» режим тиші. На окрему увагу заслуговує можливість економити на енергоносіях. Енергозберігаючі вікна з профільних систем REHAU, завдяки високому показнику теплоізоляції, знизять енергоспоживання в два рази в порівнянні з дерев'яними рамами та на 78%, якщо порівнювати з простими віконними профілями. Тому купити металопластикові вікна - це значить знизити споживання енергії та заощадити власні кошти.

Енергозберігаючі вікна від виробника

Як знизити витрати господаря житла на кондиціонування повітря та експлуатаційні витрати на обігрів приміщень? З підняттям цін на комунальні тарифи, питання енергозбереження хвилює багатьох, і не тільки жителів таких великих мегаполісів як Київ, але і жителів інших міст України. Металопластикові вікна REHAU (Рехау) з легкістю вирішують питання не тільки шумоізоляції, а й енергозбереження.

Енергозберігаючі вікнаЕнергозберігаючі вікна

Купити пластикові вікна - це ще не означає добитись економії енергії, на це впливає декілька факторів, які взаємопов'язані однією ціллю: зробити приміщення теплим з меншим споживанням теплоносіїв.

При покупці вікон зверніть увагу на енергозберігаючі характеристики металопластикового профілю, комплектуючих, фурнітури та склопакета. Також уточніть у консультанта про теплий монтаж з паро-гідро-ізоляцією монтажних швів і демонтаж старої віконної конструкції.

Критерії впливаючі на енергозбереження:

  • Металопластиковий профіль. Від ширини профілю та кількості повітряних камер залежить енергоефективність вікна. Чим більше камер в профілі, тим тепліше буде вікно.

  • Комплектуючі та фурнітура. Віконні ущільнювачі забезпечують герметичність вікна. Вони захищають приміщення від холоду взимку та гарячого повітря влітку, проникнення з вулиці пилу, шуму та вологи.

  • Склопакети. Для поліпшення показника енергоефективності склопакети заповнюють інертним газом. Крім цього, на скло наноситься спеціальне покриття з іонів срібла, що відбиває тепло всередині приміщення. Інертні гази ідеально доповнюють склопакети з енергозберігаючим склом, тому ми рекомендуємо саме таку комбінацію: енергозберігаюче скло + наповнення склопакета енергозберігаючим газом. 

  • Способи монтажу. Від якості монтажних робіт залежить довговічність і коректність роботи вікна. Процес монтажу краще довірити кваліфікованій бригаді, яка здійснить монтаж за вимогами ДСТУ. Ми рекомендуємо збільшити теплозберігаючі показники, встановивши систему "тепле підвіконня".

Якісний монтаж металопластикових вікон
 
Розповідаємо чому важливо виконувати якісний монтаж вікон

Які металопластикові вікна купити

REHAU EURO 60

Трикамерний профіль REHAU EURO 60 відмінно підійде для скління лоджій і балконів. Також підходить для виготовлення міжкімнатних дверей. Завдяки двом контурам ущільнення, забезпечується хороший захист від вологи та пилу. Укомплектувавши вікна з профілю REHAU EURO 60 протизламними елементами фурнітури можна підвищити рівень захисту від зламу до класу WK-2 (A). Поглинає 41 дБ звуку ззовні.

Вікна з профільної системи REHAU EURO 60Вікна з профільної системи REHAU EURO 60

REHAU SYNEGO

Якщо ви хочете заощадити на енерговитратах, то кращий спосіб - це встановити вікна з профілю REHAU SYNEGO. Вони зберігають тепло на 50% краще, ніж прості або дерев'яні вікна. 6 камер в стулці та 7 камер в рамі забезпечують високі показники теплозбереження. Для підвищення рівня захисту від зламу вікна з профільної системи REHAU SYNEGO можуть комплектуватися протизламною фурнітурою. Колекція REHAU SYNEGO випускається в різній колірній палітрі. Профіль можна використовувати для виготовлення міжкімнатних дверей.

Вікна з профільної системи REHAU SYNEGOВікна з профільної системи REHAU SYNEGO

Важливо! Опціонально для REHAU SYNEGO можливе встановлення третього контуру ущільнення (REHAU SYNEGO MD), тим самим можна збільшити практично всі характеристики вікна.

REHAU EURO 70

REHAU EURO 70 - це п'ятикамерний металопластиковий профіль з монтажною глибиною 70 мм. Завдяки подвійному контуру ущільнення забезпечує оптимальний захист від пилу, вологи та вітру. Застосовується для виготовлення вікон, балконних блоків і дверей. REHAU EURO 70 - це універсальний вибір для міських квартир і приватних будинків. Різноманітність форм і кольорів відкривають додаткові можливості для інтер'єру приміщення.

Вікна з профільної системи REHAU EURO 70Вікна з профільної системи REHAU EURO 70

Огляд профільних систем REHAU EURO 60, REHAU EURO 70 та REHAU SYNEGO
 
У цьому відео пропонуємо розглянути профільні системи REHAU EURO 60, REHAU EURO 70 і REHAU SYNEGO

REHAU KORSA DESIGN 70

Профільна система REHAU KORSA DESIGN 70 - це спільна розробка ТМ Вікна КОРСА та німецького концерну REHAU. REHAU KORSA DESIGN 70 втілила в собі кращі якості профільних систем REHAU: високий рівень теплоізоляції, гарантоване шумопоглинання, надійний захист від пилу, вологи та протягів.

Вікна з профільної системи REHAU KORSA DESIGN 70Вікна з профільної системи REHAU KORSA DESIGN 70

REHAU GENEO

Вікна з профілю REHAU GENEO виготовляються з інноваційного матеріалу RAU-FIPRO, ідея для виробництва якого запозичена в авіабудуванні. Покращений профіль стійкий до атмосферних явищ та не створює додаткового навантаження на фурнітуру за рахунок легкості конструкції. REHAU GENEO один з кращих профілів за теплоізоляційними властивостями, тому його можна встановлювати в приватних будинках, для підтримки яких необхідно мале споживання енергії.

Вікна з профільної системи REHAU GENEOВікна з профільної системи REHAU GENEO

Важливо! Профіль REHAU GENEO має найвищий показник звукоізоляції - 50 дБ, тому вікна з цієї профільної системи рекомендується купувати клієнтам, що живуть біля жвавої траси.

REHAU BRILLANT DESIGN

Пластикові вікна з профілю REHAU BRILLANT DESIGN завдяки двом контурам ущільнення захищають приміщення від вітру та холоду. П'ять повітряних камер забезпечують оптимальний температурний режим в холодну та жарку пору року. Звукоізоляція (до 45 дБ) дозволяє насолоджуватися тишею жителям біля жвавих доріг. REHAU BRILLANT DESIGN не вимагає особливого догляду завдяки HDF-технології, яка зробила поверхню профілю гладкою та безпористою, тому пил і бруд практично не осідає на поверхні.

Вікна з профільної системи REHAU BRILLANT DESIGNВікна з профільної системи REHAU BRILLANT DESIGN

REHAU GENEO PHZ

REHAU GENEO PHZ - це покращена версія профільної системи REHAU GENEO. Дана профільна система була спеціально розроблена для пасивних будинків. Головна ідея створення даної профільної системи -  досягнення максимальної енергоефективності. Високі показники енергоефективності досягаються за рахунок спеціальних термомодулів, які знаходяться всередині профілю. Звукоізоляція REHAU GENEO PHZ Вас приємно порадує. Дана профільна система гарантовано поглине до 47 дБ шуму.

Вікна з профільної системи REHAU GENEO PHZВікна з профільної системи REHAU GENEO PHZ

Розрахунок вартості

Ціни на вікна великою мірою залежить від технічних характеристик: коефіцієнта опору теплопередачі, звукоізоляції, класу захисту від злому. На розрахунок вартості так само впливає конфігурація і розмір металопластикової конструкції. Крім самих пластикових вікон в який закладається бюджет необхідно внести витрати на доставку, монтаж, покупку додаткових аксесуарів (ролети, москітна сітка, підвіконня і т.д.). Попередню ціну вікна можна дізнатися у наших менеджерів по телефону. А точна вартість буде відома після правильного і точного заміру нашими фахівцями.
Безкоштовно викликати замірника можна заповнивши форму нижче.

 

Викликати замірника безкоштовно

Де купити вікна

Наша компанія займається продажем пластикових вікон від виробника в Києві та по території України. Переваги придбання продукції у нас:

  • Являємося офіційним партнером компанії REHAU.
  • Можливість замовити товар на сайті чи купити пластикові вікна в наших офіційних точках продажу.
  • Оптимальні ціни на продукцію.
  • Компанія займається не тільки реалізацією пластикових вікон, але й монтажем і замірами.
  • Кваліфіковані робітники надають інформативну консультацію.

Якщо ви хочете створити теплу та затишну атмосферу у себе вдома, то зупиніть свій вибір на вікнах з профільних систем REHAU.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.7 (6 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню