Переваги квартир з вікнами ТМ КОРСА

Переваги квартир з вікнами ТМ КОРСА
 Переваги квартир з вікнами ТМ КОРСА

Вікна від ТМ КОРСА - надійно і безпечноНавіть якщо ви збираєтеся продавати свою квартиру, або будинок, якісні металопластикові вікна можуть стати ще одним позитивним аргументом для покупця.

1. ТЕПЛО! Вікна ТМ КОРСА володіють підвищеними енергозберігаючими характеристиками. Вони на 27% тепліші за звичайні металопластикові вікна. Щорічна економія енергії кожного вікна складає більше 100 кВт. Таким чином, для квартири з 4х вікон економія складе більше 400 грн!

2. НАДІЙНО І БЕЗПЕЧНО! Німецька фурнітура GU з унікальним антикорозійним покриттям і протизламними цапфами вже в базовій комплектації (клас безпеки RC-2). Конструкції 2012 року доповнені протизламними ручками і додатковими протизламними елементами фурнітури (клас безпеки RC-3).

3. ПІДТВЕРДЖЕНА ГАРАНТІЯ 10 РОКІВ! Кожному клієнту на кожну квартиру видається договір з техпаспортом і 10-річною гарантією на вікна. Клієнт може звернутися в сервіс-центр у випадку будь-яких проблем або з питань регулювання, і до нього буде відправлений кваліфікований майстер, який проведе повне обслуговування вікон, як протягом гарантійного терміну, так і після його закінчення.

4. СВІТЛО І ТИХО! ТМ КОРСА при виробництві склопакетів використовує виключно високоякісне європейське скло марки не нижче М1 з максимальним ступенем прозорості. Товщина склопакета 32 мм (на відміну від поширеної 24 мм) і різні дистанційні рамки дозволяють досягти відмінної звукоізоляції.

5. МІЦНІСТЬ І ЗБЕРЕЖЕННЯ ГЕОМЕТРИЧНИХ РОЗМІРІВ! У виробах використовується суцільне перфороване армування товщиною 1,2 мм.

6. ЛЕГКІСТЬ У ДОГЛЯДІ! Німецький профіль REHAU зберігає свою білизну більше ніж 50 років і має антистатичне покриття, що відштовхує пил. Продумана конструкція коробки зі скошеним фальцем і герметичний склопакет полегшують догляд за вікнами.

7. ЯКІСНА УСТАНОВКА! Монтаж проводиться кваліфікованими фахівцями, згідно вимог REHAU. Від цього багато в чому залежить термін служби конструкції.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню