Нестандартне стандартно

Нестандартне стандартно
нестандартні двері

Нестандартні двері виробництва ТМ "Вікна КОРСА"

Однією з важливих деталей дизайну екстер'єру є вхідні двері. Заходячи в будинок , саме на неї в першу чергу звертається увага . Нові тенденції в архітектурі та дизайні інтер'єру вимагають нестандартного підходу до такого поняття як " вхідні двері " . Попит формує пропозицію , а те, що на цю цікаву позицію з широкого асортименту ТМ "Вікна КОРСА" є попит - незаперечний факт.

ТМ "Вікна КОРСА" успішно виробляє і реалізує нестандартні двері з 2010 року.

За цей період вдосконалювалася технологія виробництва , а також розроблено багато варіантів дизайну , на будь-який смак клієнта. Крім вже готових ескізів (а їх понад 200 -та) , ТМ "Вікна КОРСА" пропонує своїм клієнтам виготовлення вхідних дверей під замовлення.

Дуже незвично виглядають арочні вхідні двері , і багато власників приватних будинків зупиняють свій вибір саме на них , замість звичайних квадратних . Слід зазначити , що арочні двері з профілю REHAU - це складна конструкція, що вимагає особливого підходу при її виготовленні . Небагато виробників виробів з профілю REHAU можуть похвалитися наявністю таких виробів у своєму асортименті.

Також дуже елегантно виглядають склопакети з гнутим склом. Гнуте декоративне скло використовується в основному у вхідних дверях. Двері з таким склом мають дуже яскравий і запам'ятовується зовнішній вигляд , а також особливо красиво виглядають у поєднанні з кольоровим профілем рами (золотий дуб або махогон ).

Також хочеться зупинити увагу на декоративних елементах для дверей. Це склопакети з ексклюзивними шпросамі і фацетовимі вставками, а також псевдовітражі. Вищеназвані елементи підкреслять тонкий смак замовника, прикрасять будь-яке приміщення і будуть радувати око довгі роки.

Нестандартні вироби ТМ "Вікна КОРСА" з профілю REHAU відрізняються не лише надійністю і довговічністю, а й надають інтер'єру особливу елегантність. Професіоналізм наших співробітників дозволить Вам втілити в життя найсміливіші дизайнерські фантазії.

Зв'яжіться з нашим менеджером по телефону 0-800-210-210 або on-line, щоб замовити або прорахувати вхідні двері.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (5 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню