Бамбукові ролети

Бамбукові ролети
Бамбукові ролети

Бамбукові ролети – це функціональні та ефективні сонцезахисні вироби, що встановлюються в багатьох сучасних оселях. Однак ролети з бамбука можуть бути елементами дизайнерського мистецтва. Завдяки щільності в'язання полотна з бамбука в приміщенні створюється затишне і приглушене освітлення, а не повний захист від сонячних променів, що, в свою чергу, сприяє створенню комфортної і невимушеної атмосфери в приміщенні.

Застосування та особливості

Найбільш доречне застосування бамбукових ролет – теплі сухі приміщення, вікна яких розташовуються на сонячній стороні.
Крім свого основного призначення – захищати від сонця і сторонніх поглядів перехожих, бамбукові ролети виконують декоративну функцію, додаючи в інтер'єр житла оригінальність і унікальність. Бамбукові ролети представлені в різних стилях, вони можуть бути сплетені вручну або вироблятися на верстатах. Ролети з бамбуку відрізняються різною пропускною здатністю сонячного світла і використовуваними нитками для їх прошивки.

На даний момент для виготовлення бамбукових ролет застосовуються більш 200 видів і сортів бамбука різних текстур і забарвлень. Тому для будь-якого, навіть найвишуканішого інтер'єру, можна підібрати бамбукові ролети.

Варіанти виготовлення

Бамбукові ролети представлені в різних стилях, вони можуть бути сплетені вручну або вироблятися на верстатах. Ролети з бамбука відрізняються різною пропускною здатністю сонячного світла і використовуваними для їх прошивки ниток. На даний момент для виготовлення бамбукових ролет застосовується більше 200 видів і сортів бамбука різних текстур і забарвлень. Тому для будь-якого, навіть найвишуканішого інтер'єру, можна підібрати бамбукові ролети.

Різновиди бамбукових ролет

Бамбукові ролети можуть відрізнятися один від одного за типом системи підйому:

Римська система підйому

Згідно даної технології полотно може підніматися вгору, у результаті чого воно буде збиратися складками. Це нагадує класичні римські штори. Встановлюється даний тип конструкцій на віконний проріз, стінку або навіть стелю. Такі ролети чудово виглядають на вікнах середніх розмірів або невеликих вузьких віконних конструкціях.

Рулонний ролет

Рулонна система управління має дещо інший принцип, згідно з яким матеріал згортається в рулон, розташований над вікном.
Рулонний ролет – це полотно прямокутної форми, яке за допомогою системи управління накручується на вал. Така система може бути легко встановлена безпосередньо на пластикові вікна, стіну або двері.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню