Безрамне скління альтанки Sliding slim system

Безрамне скління альтанки Sliding slim system

Sliding slim system – система безрамного скління, яка чудово підходить для скління альтанок, терас, веранд та офісів. Стулки цієї системи рухаються в одній площині і за принципом роботи схожі на шафу-купе.

 

Sliding slim system
Sliding slim system

 

Особливістю системи є те, що всі стулки зчеплені між собою і рухаються залежно одна від одної. Штовхаючи першу стулку, можна закрити всю конструкцію – стулки почнуть виходити з паркування одна за одною і самі стануть у потрібне положення. Кожна стулка рухається на роликах, що спираються на нижній профіль. Нижній поріг має низьку висоту для комфортної експлуатації. 

 

 

Саме такою системою безрамного скління наш клієнт вирішив оформити альтанку. Тепер в альтанці панує затишок та комфорт при будь-якій погоді.

Замовник був задоволений результатом: вишукана та надійна система безрамного скління Sliding Slim була якісно встановлена професійними монтажниками компанії в обумовлені терміни.

Цікаве рішення для скління альтанки | Sliding slim system
 

 

Якщо Ви також маєте бажання засклити свою терасу або веранду, телефонуйте за номером 0 (800) 210 210 або залишайте заявку на сайті. Наші менеджери допоможуть підібрати потрібну розсувну систему, зроблять прорахунок замовлення та організують приїзд замірника.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (4 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню