Фотоконкурс "День Вікна" - вітаємо переможців!

Фотоконкурс "День Вікна" - вітаємо переможців!
 Фотоконкурс "День Вікна" - вітаємо переможців!

17 листопада відбулося довгоочікуване нагородження переможців фотоконкурсу від нашої компанії до "День Вікна". У центральному офісі ТМ КОРСА в м. Вінниця зібралися учасники, чиї фотографії користувалися найбільшою популярністю і отримали найбільшу кількість голосів від відвідувачів сайту www.korsa.ua.

Перше місце зайняла Олександра Валько. Вона розповіла, що сама родом з Немирова, навчається у Вінницькому політеху. За її фотографію активно голосували студенти гуртожитків, друзі, і саме завдяки такій колективній підтримці Олександра стала переможницею. Вона була просто щаслива отримати дзеркальний фотоапарат - головний приз фотоконкурсу.

Грошову премію за друге місце за результатами голосувань отримав Сергій Бондарчук. Він розповів, що нашу команду шукав спеціально, прочитавши анонс заходу на сайті. Адже кожен, хто сфотографувався в цей день з учасниками квесту, отримував ексклюзивну знижку на вікна - 40%. Сергій засклив балкон за ексклюзивною ціною , і залишився дуже задоволений результатами участі у святі "День Вікна".

Найменші учасники фотоконкурсу - чарівні дітки з родини Мазуренко. Фотографія за їх участі зайняла 3е місце в голосуванні, а вони самі - грошові призи якраз напередодні свята св. Миколая.

З учасників, фотографії яких, як найкреативніші і смішні, відзначені журі фотоконкурсу, відгукнулися чудові блондинки - Філатова Антоніна Олексіївна, Грекова Лідія Миколаївна та Барбаш Марія Демидівна. Вони розповіли, що із задоволенням відгукнулися на прохання наших хлопців сфотографуватися, адже ТМ КОРСА знають вже давно, і у двох з них навіть встановлені наші вікна! Шановні учасниці також отримали грошові премії від ТМ КОРСА.

Нагородження переможців пройшло в теплій, доброзичливій і святковій атмосфері.

Ми продовжуємо розшукувати інших призерів! Впізнавайте себе на фотографіях фотоконкурс "День вікна" і приходьте до нас за призами!

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×