Фурнітура ACCADO

Фурнітура ACCADO

віконна фурнітура акадо

У 2014 році ТМ КОРСА розширила свій асортимент турецькою фурнітурою ACCADO.

Виробництво фурнітури для вікон і дверей ПВХ компанією ACCADO було засновано в 2009 році біля Турецького м. Анталія. Площа виробничих приміщень становила 8000 м2.

Вже в кінці 2010 року в рамках інвестиційного проекту компанія розширила свої виробничі потужності на площі 15000 м2 та кількість співробітників з 160 до 300 осіб. Так само були проведені великі обсяги інвестицій в технології та персонал і зроблено це для того, щоб задовольнити попит як вітчизняних, так і зарубіжних замовників.

Найсучасніше обладнання, автоматизоване виробництво, висококваліфікований персонал, широкий асортимент і стабільно висока якість продукції, сучасна розвинута логістична інфраструктура і кваліфікована технічна підтримка - усе це дозволяє марці займати міцні позиції серед інших виробників фурнітури.

Віконна фурнітура ACCADO отримала сертифікат відповідності турецьким стандартам TSEK і український сертифікат відповідності УКСЕПРО. Також були отримані сертифікат менеджменту якості ISO 9001 та сертифікат RAL.

Відзначимо, що сертифікат RAL був отриманий компанією однією з перших серед компаній, які проіснували на ринку менше року!

ACCADO від своїх конкурентів відрізняється низкою технічних особливостей, широким асортиментом і діапазоном використання основних механізмів.

Особливості фурнітури ACCADO:

  • Багатий насичений сатиновий колір;
  • Цілісні цапфи;
  • 4 листа металу на переходах кутової передачі та середнього запору;
  • Подвійний притиск на ножицях;
  • Пластикові втулки для зручності установки і автоматичних ліній;
  • Гальваніка 4-го рівня сертифікації.

Компанія ACCADO першою почала задавати нові стандарти серед фурнітури середнього класу на віконному ринку.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (2 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню