KORSA x AJAX – інтеграція вікон у ваш розумний будинок

KORSA x AJAX – інтеграція вікон у ваш розумний будинок

KORSA x AJAX

 

Активно користуєтеся Дією та подобається Монобанк?
Тепер у вас є таке ж сучасне і просте рішення для комфортного повітря в будинку – вікна KORSA x AJAX!

Важливість якісного мікроклімату та повітря складно переоцінити, адже це напряму впливає на самопочуття усіх: від домашніх улюбленців і дітей до людей похилого віку. 

Функціонально, найпростіший та найдоступніший спосіб наповнити приміщення свіжим, насиченим киснем, повітрям – звісно, через вікна. Провітрювати приміщення кілька разів на день, аби усім мешканцям краще дихалося, продуктивніше думалося та працювалося – давно не забаганка, а життєва необхідність.

Провітрювати безпечно і комфортно, без протягів, завжди залишаючись протизламними – це новітні функції наших вікон KORSA серії Comfort, які тепер легко інтегруються з розумним будинком та датчиком якості повітря від Ajax.

 

KORSA x AJAX

 

Інноваційні вікна KORSA Comfort та датчик якості повітря AJAX LifeQualityпартнерське рішення зі статусом Ajax Ready.

Як це працює?

KORSA Comfort

Основна “фішка” цієї ексклюзивної серії вікон – завжди безпечне і комфортне провітрювання завдяки запатентованій фурнітурі нового покоління, Winkhaus activPilot Comfort. Окрім традиційного відкривання, система виконує функцію унікального паралельного провітрювання — у цьому режимі стулка вікна зміщується по всьому периметру на 6 мм, що дозволяє безпечно й рівномірно провітрювати приміщення без утворення протягів і зайвої втрати тепла. А завдяки електроприводу, процес природної вентиляції повністю автоматизований.

 

KORSA Comfort

 

Відкривати на провітрювання такі вікна можна як натиском на сенсорну панель, настінним вмикачем, так і просто через телефон через додаток розумного будинку. Час, режим і тривалість провітрювання можна налаштувати відповідно до особистих побажань. 

 

KORSA Comfort

 

Вікна KORSA Comfort забезпечують природний і енергоефективний повітрообмін у приміщенні, гарантують безпеку вікна, економлять час і ресурси та просто роблять життя комфортнішим

Більше про KORSA Comfort читайте за цим посиланням.

Інтеграція з датчиками якості повітря AJAX LifeQuality – безумовно найінноваційніша функція вікон KORSA Comfort. Про датчик, як він працює в інтеграції з вікнами та які переваги отримує користувач – розповідаємо далі у цій статті.

AJAX LifeQuality

Ajax LifeQuality — це розумний датчик якості повітря, розроблений зі слоганом “на варті вашої продуктивності”. Він слідкує за якістю повітря: температурою, рівнями вологості та вуглекислого газу (СО2). У застосунку Ajax користувач отримує медичну точність усіх показників та має можливість самостійно налаштувати сценарії автоматизації.

 

AJAX LifeQuality

 

Сенсори температури, вологості та СО2 у датчику Ajax LifeQuality – надзвичайно точні й чутливі, створені для роботи навіть у складних умовах та забезпечують точність до ±0,2°C за температурою, ±2% за вологістю та ±(30 + 3%) ppm за рівнем вуглекислого газу в повітрі.

Датчик якості повітря Ajax LifeQuality інтегрується з усіма пристроями, підключеними до Ajax Relay, та, зокрема, вікнами KORSA Comfort. Наприклад, як тільки показники вологості чи вуглекислого газу перевищують норму, задану самим користувачем у додатку, датчик подає сигнал на AJAX Relay запустити сценарій, згідно з яким вікна KORSA Comfort автоматично відкриваються на провітрювання. Як тільки показники нормалізуються, датчик самостійно подасть сигнал на AJAX Relay закрити вікна.

Дізнатися більше про датчик якості повітря Ajax LifeQuality можна за цим посиланням.

Завдяки партнерському рішенню, вікна KORSA серії Comfort і датчик Ajax дають користувачам абсолютно нові можливості:

  • додавати вікна KORSA Comfort у свою систему розумного будинку
  • відчиняти та зачиняти вікна на провітрювання дистанційно, де б ви не були
  • слідкувати за станом повітря та режимом вікон просто через додаток Ajax
  • налаштовувати сценарії активації самостійно за власними побажаннями
  • дихати повітрям, якість якого завжди під наглядом, та бути спокійним за цілодобовий комфорт усіх мешканців.

 

KORSA x AJAX

 

Підключити вікна KORSA в комплектації AjaxReady до системи Ajax зможуть як наші представники, так і будь-який офіційний інсталятор Ajax.

Дізнайтеся більше про рішення KORSA Comfort х AJAX LifeQuality – звертайтеся до наших менеджерів за номером телефону 0(800) 210 210 або ж залишайте заявку на сайті.

 

Зв'яжіться з нами

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (10 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню