Комплектуючі для дверей

Комплектуючі для дверей

Комплектуючі для дверейКомплектуючі для дверей

Дверні ручки

ТМ КОРСА пропонує тільки якісні та надійні комплектуючі для Ваших вікон і дверей від німецького виробника-компанії Gretsch-Unitas (G-U). Дверні ручки відрізняються високою технологічністю та міцністю, а також гарантують тривалий термін експлуатації. Ручки виготовляються з алюмінію, нержавіючої сталі та латуні.

Ручки для будь-яких умов

В наявності широкий асортимент ручок різних моделей та декоративних планок до них, ручки підвищеної безпеки, що відповідають стандартам DIN (класи захисту -1,2,3 і звичайний), протизламні ручки для дверей, сертифіковані відповідно до стандартів DIN (клас захисту -3), офісні ручки різноманітної форми (клас захисту -1), ручки поліпшеного дизайну з нержавіючої сталі для найвимогливіших споживачів. Можливе застосування для приватних будинків - будь-які декоративні планки можуть бути виготовлені і скомбіновані з будь-якими моделями ручок.

Розумний підхід

Конструкції дверних ручок дуже різноманітні. При виборі бажано враховувати інтер'єр і звертати увагу на те, щоб їх конструктивні розміри і форма отвору під ключ замкової щілини підходили до типу замка.

Дверні замки

Важливим функціональним елементом дверної фурнітури є замок, тому не рекомендуємо заощаджувати під час його вибору. Крім функції замикання від небажаного відкривання, замок виконує ще таку важливу функцію як прижим стулки. Це забезпечує нормальну роботу ущільнювача та запобігає піддуванню повітря ззовні в місцях дотику рами і стулки. Особливо це актуально для вхідних дверей, і тому замки необхідно розділити на два класи: замки для вхідних дверей та замки для внутрішніх дверей.

Класи замків

До першого класу відносяться всі багатозапірні замки, другий клас включає в себе однозапірні замки, хоча за необхідності забезпечення більш високого класу захисту на внутрішні двері можуть встановлюватися і багатозапірні замки. Як показує практика, іноді вхідні двері виготовляються з однозапірним замком, проте в даному випадку необхідно передбачити піддування повітря ззовні у верхньому і нижньому кутах стулки.

Висока надійність

Велику роль відіграє вибір серцевини для замка. Від якісних характеристик та конфігурації цього механізму залежить, наскільки надійно він зможе захистити Ваш дім та стати нездоланною перепоною на шляху зловмисників. Використання ригельного (багатозапірного) замка не дозволяє виламати металопластикові або алюмінієві двері з рами, за рахунок роликів і відповідних планок, розміщених по висоті дверей.

Обирайте лише якісні та надійні комплектуючі від виробника. Зупинивши свій вибір на дверях ТМ КОРСА, Ви отримаєте максимум задоволення та переваг від їх функціональності, естетичної краси, зручності у користуванні та високого рівня захисту.

Типи замків

Економ (GU) - замок на одну точку замикання. Має технологічний люфт 3 мм, тому встановлення такого замка має відбуватись тільки в міжкімнатних дверях чи перегородках всередині приміщень, оскільки не забезпечує прижим стулки.

Secury (GU) - замок на три точки замикання. Цапфи замикаються та замок блокується поворотом ключа.

Крюк (GU) - замок на три точки замикання (гаки). Запірні цапфи замінені на гаки, які забезпечують протизламність. Замикання і блокування замка здійснюється ключем.

Європа (GU) - замок на три точки замикання, але з можливістю подовження наконечником чи кутовою передачею, що дозволяє додати додаткові запірні цапфи та забезпечити додатковий прижим вверху стулки (і в низу, при використанні порогу з ПВХ). Тільки з цим замком можливе збільшення висоти стулки до 24 мм. Цапфи замикаються поворотом нажимної ручки догори та блокуються ключем. Використовується тільки з нажимною ручкою.

WILKA (FUHR) - замок на три точки замикання. Завдяки цапфам, зміщеним до центру замка, ідеальний для штульпових дверей (не заважають контрригеля). Цапфи замикаються поворотом нажимної ручки догори та блокуються ключем.

Secury MR2 (GU) - замок на три точки замикання (ригелі), запірні цапфи замінені на ригелі ("штирі"), які забезпечують протизламність. Замикання і блокування замка здійснюється ключем.

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню