Контакти ВКП

Контакти ВКП
Контакти ВКП

Для забезпечення максимальної ефективності співпраці створений спеціальний відділ корпоративних продажів (ВКП). Відділ складається з висококваліфікованих працівників: інженерів, конструкторів, менеджерів, логістів, спільна професійна робота яких відповідає рівню запитів найсерйозніших будівельних компаній.

ВКП працює виключно в даному напрямку, беручи участь у тендерах, конструкторських розробках, активній роботі з архітекторами, генпідрядниками і замовниками (девелоперами).

 

Бажання замовника

Що бажає отримати замовник від підрядника по склінню своїх об'єктів?

 • Низьку вартість 1 м2 готової і встановленої продукції;
 • Високу якість продукції та повну відповідність діючим стандартам;
 • Високу якість монтажних робіт;
 • Гнучкість у графіках проведення монтажних робіт;
 • Гарантію;
 • Професіоналізм.

Корса пропонує

Що пропонує ТМ КОРСА замовнику?

1. Індивідуальний підхід до кожного об'єкту.

Ще на стадії обробки технічного завдання конструктори та інженери-технологи ТМ КОРСА уважно вивчають проектну документацію на предмет допущених помилок в конструкціях, їх конфігурації. Це захищає замовника від помилок, пов'язаних з можливою некомпетентністю проектувальників в даній продукції. При необхідності проектні організації, замовники, генпідрядники отримують абсолютно безкоштовні консультації від провідних технічних фахівців ТМ КОРСА та її партнера REHAU ще на стадії проектних робіт зі скління.

2. Вартість, що конкурує навіть із продукцією з дешевих матеріалів.

Завдяки великим партнерам-постачальникам, а також щомісячному обсягу виробленої продукції, ТМ КОРСА має можливість формування вартості своєї продукції на рівні вартості продукції «гаражного виробництва» і продукції з дешевих і неякісних матеріалів вітчизняного, російського, китайського і т.д. виробництва. Прямий продаж від виробника також виключає переплату організаціям-посередникам.

3. Висока якість продукції, повна її відповідність діючим стандартам.

Сертифікована високоякісна продукція ТМ КОРСА є втіленням у готовий виріб багаторічних розробок компаній REHAU, Gretsch-Unitas Gmbh Baubeshlage, EuroGlass, Sain-Goben, AGC Flat Glass Europe, FERCO, BKS, STORO, ATS Gmbh, Elumatec, Lisec, чиї провідні технології дозволили створити матеріали загальновизнаної якості та інструменти для їхньої надточної і надійної переробки. ТМ КОРСА має 25-ти річний досвід роботи виключно з профільними системами REHAU і повністю вивчила характеристики і можливості своєї продукції.

4. Висока якість монтажних робіт. Гарантія на монтажні роботи.

Монтажні роботи проводяться на підставі ліцензії на проведення будівельних робіт та відповідають діючим стандартам і нормам із застосуванням сучасних високоякісних монтажних матеріалів і технологій. Вузли примикань до несучих і огороджувальних елементів попередньо розробляються та узгоджуються з проектною організацією та генпідрядником. Основна гарантія також поширюється на монтажні шви.

5. Гнучкість у графіках проведення монтажних робіт. Автономність.

ТМ КОРСА проводить монтажні роботи згідно графіків робіт, орієнтованих на зручність та побажання замовника, що робить можливим організовувати і проводити роботи, оптимально вписуючись в багатопотоковий виробничий процес на об'єктах в цілому. Монтажні бригади ТМ КОРСА забезпечені всіма необхідними матеріалами для виконання робіт і не завдають замовнику додаткового «клопоту» з організації їхньої праці.

6. Гарантія 10 років. Післягарантійне обслуговування.

На свою продукцію ТМ КОРСА надає 10-ти річну гарантію. Також ТМ КОРСА надає замовнику необхідну кількість інструкцій для кінцевого користувача (у вигляді буклетів) щодо використання та обслуговування своєї продукції. Існуючий сервісний Call-Центр забезпечує постійну інформаційно-технічну підтримку кінцевого користувача. За допомогою лише одного дзвінка можна вирішити всі питання, що стосуються обслуговування продукції ТМ КОРСА. Післягарантійне обслуговування надається на загальних умовах.

7. Професіоналізм.

ТМ КОРСА показала себе досвідченим і професійним підрядником. На нашому рахунку житлово-комерційні об'єкти VIP-класу в центральних районах Києва, стандартні житлові багатоповерхові будинки, навчальні та дитячі заклади, котеджі. Чітко налагоджені процеси, включаючи проектування, логістику виробництва і доставки, контроль проведення монтажних робіт, а також участь досвідчених project-менеджерів, зводить до мінімуму можливі помилки в розмірах і конфігураціях конструкцій, затримки в часі виробництва та монтажних роботах, «аварійні» відхилення від робочого проекту. Підтвердженням цього будуть результати нашої роботи на Вашому об'єкті.
Огляд продукції ТМ Корса

ТМ КОРСА пропонує Вам коротке попереднє знайомство зі своїми технічними можливостями і характеристиками своєї високоякісної продукції.

1. Коротко про ТМ КОРСА і її продукцію.

ТМ КОРСА вже 25 років знаходиться на ринку конструкцій з ПВХ профілів.

ТМ КОРСА має власне виробництво, що займає площу 4300 м2 та використовує обладнання німецького концерну ELUMATEC для переробки ПВХ профілів і австрійського концерну LISEC для виробництва склопакетів. Все обладнання закуповувалося безпосередньо у виробників, а пуско-налагоджувальні роботи проводилися виключно їхніми технічними фахівцями.

25 років поспіль для виробництва металопластикових конструкцій ТМ КОРСА використовує виключно системи профілів і технологію виробництва німецького концерну REHAU. Підприємства REHAU випускають ПВХ-профілі з 1958 року, які сертифіковані за системою якості ISO 9001 з 1986 року.

Дотримання технологій, розроблених концерном REHAU, виробництва виробів і монтажних робіт підтверджено сертифікатом якості REHAU. При проведенні аудиту з сертифікації ТМ КОРСА отримала відмінну оцінку і право використовувати знак якості REHAU для виробленої продукції. Завдяки високій якості комплектуючих, точності дотримання технології виготовлення і монтажу, ТМ КОРСА забезпечує велику кількість продукції виняткової якості, посідаючи одне з перших місць на ринку України за співвідношенням ціна/якість. Вся продукція ТМ КОРСА сертифікована.

Кожен місяць продукція ТМ КОРСА успішно проходить контрольні сертифікаційні випробування в спеціалізованих лабораторіях на відповідність діючим стандартам якості. Кожний готовий виріб проходить контроль якості та має нанесений на профіль штамп ВТК ТМ КОРСА й дату виробництва. ТМ КОРСА має відповідну ліцензію на монтажні роботи, а монтажники проходять навчання в академії REHAU.

Крім того, якість вироблених конструкцій і якість їхнього монтажу знаходяться під постійним контролем з боку REHAU - стратегічного партнера компанії "Вікна КОРСА", що підтверджується сертифікатом про присвоєння статусу ТМ КОРСА авторизованого партнера концерну REHAU. Кожна конструкція виходить з виробництва в захисному плівковому упакуванні і забезпечена ручками для перенесення і транспортування до місця установки, що дозволяє споживачу отримати абсолютно новий і чистий виріб, який щойно зійшов з конвеєра.

На готовий змонтований виріб ТМ КОРСА надає гарантію 10 років.

2. Специфікація основних комплектуючих.

Основні комплектуючі, що застосовуються ТМ КОРСА для виготовлення високоякісної продукції:

 • Профільні системи REHAU, термін експлуатації не менше 50 років.
 • Для армування коробів і стулок стандартних розмірів використовується перфорований профіль, армування товщиною не менше 1,5 мм. При необхідності використовується посилене армування.
 • Склопакети власного виробництва зі скла австрійського концерну EuroGlass, французького концерну Sant-Goben Glass, бельгійського AGC Flat Glass Europe (Glaverbel).
 • Поворотно-відкидна фурнітура преміум-класу концерну Gretsch-Unitas Gmbh Baubeshlage, термін експлуатації не менше 30 років.

Концерн Gretsch-Unitas Gmbh Baubeshlage являє собою групу підприємств з виробництва різних складових поворотно-відкидної фурнітури, передавальних механізмів, замків, закриваючих циліндрів і т.д.

До її складу входять:

 • Gretsch-Unitas Gmbh - з 1907 р.
 • FERCO (Франція) - з 1975 р.
 • BKS (Німеччина) - з 1983 р.
 • STORO (Італія) - з 1996 р.
 • ATS Gmbh - з 2001.

Поворотно-відкидна фурнітура останнього покоління Uni-Jet - це новий рівень якості, оптимальний захист фурнітури від корозії завдяки покриттю ferGUard-silber, грибовидні цапфи зі сталі і несуча здатність верхньої петлі 130 кг.

Фурнітура останнього покоління Uni-Jet, всесвітньо визнана найнадійнішою і довговічною, використовується ТМ КОРСА як завершення якісного і надійного продукту, що забезпечує як мінімум 40000 (сорок тисяч) операцій кожного вузла.

ТМ Корса сподівається на довгу та плідну співпрацю на взаємовигідних умовах та партнерських відносинах.

Повідомте Ваші координати по телефону гарячої лінії 0-800-210-210, і співробітники відділу корпоративних продажів зв'яжуться з Вами протягом 1 дня.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.8 (5 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню