KORSA на виставці KyivBuild Ukraine 2023

KORSA на виставці KyivBuild Ukraine 2023

Анастасія Бондар, керівник від. маркетингу компанії Вікна КОРСА
Анастасія Бондар, керівник від. маркетингу компанії Вікна КОРСА

 

Минулого тижня наша компанія відвідала Міжнародну будівельну та інтерʼєрну виставку, KyivBuild Ukraine 2023, яка відбулась 16-18 травня у Міжнародному Виставковому Центрі м. Київ.

 

Анастасія Бондар та Вячеслав Коваль, директор ТОВ КМД ФАСАД СОЛЮШЕНСАнастасія Бондар та Вячеслав Коваль, директор ТОВ КМД ФАСАД СОЛЮШЕНС

 

На виставці були представлені продукція та послуги різноманітних компаній зі сфери будівництва: від промислового обладнання до технологій сучасного монтажу.

Метою нашої участі у KyivBuild Ukraine 2023 було наочно ознайомитися з новими технологічними рішеннями у сфері будівництва, поспілкуватися з колегами з віконної сфери та поділитися власним досвідом.

 

Віктор Вівсюк, керівник відділу роздрібних продажів компанії Вікна КОРСАВіктор Вівсюк, керівник відділу роздрібних продажів компанії Вікна КОРСА

 

Одночасно зі стендами різних компаній, виставка була насичена різними майстер-класами, конференціями на актуальні теми, корисними комунікаціями між учасниками та відвідувачами.

У рамках виставки ми також мали можливість взяти участь у Форумі-практикумі «Відбудова в дії», послухавши презентації державних та міжнародних програм відбудови та розвитку постраждалих територій від війни.

 

 

Дуже дякуємо організаторам виставки, колегам, партнерам та новим знайомим. А також дякуємо головному спонсору можливості розвиватися та працювати далі — Збройним Силам України.

До зустрічі на наступних подіях!

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (2 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню