Круглі пластикові вікна - цікаве дизайнерське рішення

Круглі пластикові вікна - цікаве дизайнерське рішення

В сучасному світі дизайн і будівництво розвиваються дуже швидкими темпами. Інноваційні технології створення металопластикових вікон допомагають задовольнити вимоги найвибагливіших замовників. В інтер'єрі застосовують дуже незвичні варіанти оформлення приміщення. Круглі вікна пвх підкреслять вишуканий стиль вашого житла. Такі оригінальні конструкції використовують в котеджах або приватних будинках. Вікно у вигляді кола притягує погляди випадкових перехожих і гостей, а якщо розглядати такий варіант з практичної точки зору, то круглі пластикові вікна створюють затишок і збільшують кількість світла. Одночасно з цими плюсами врахуйте, такі моделі як і прямокутні вікна володіють усіма необхідними характеристиками.

 

Кругле пластикове вікно

 

Де найчастіше використовують круглі пластикові вікна:

 • мансардні приміщення;
 • цокольні поверхи;
 • храми і церкви;
 • горища котеджів;
 • оригінальне оформлення будь-якої будівлі.

Форми і види круглих металопластикових вікон

Як правило, люди встановлюють круглі вікна глухими з наступних причин:

 • тривалий термін експлуатації;
 • збільшують кількість світла в приміщенні;
 • використовуються як декоративний елемент.

Якщо замовник хоче, щоб кругле вікно можна було відкрити або поставити на провітрювання, на конструкції встановлюється імпост, що розділяє вікно на 2 частини.

Круглі вікна з відкриванням можуть бути глухими і одностулковими.

 

Тип круглого вікна пвх

Глухе вікно

Тип металопластикового вікна

Кругле вікно з двох частин з відкидним верхом

Тип пластикового вікна

Кругле вікно з трьох частин з стулкою, що відкривається

Тип круглих пластикових вікон

Глухе вікно з імпостом

 

Отримати консультацію

Переваги та особливості круглих вікон

 

Кругле металопластикове вікно забезпечує:

 • захист від UF-випромінювань завдяки особливому складу скла;
 • надходження свіжого повітря;
 • абсолютну безпеку завдяки високому рівню міцності склопакетів і профілю;
 • вишуканий і оригінальний зовнішній вигляд, прикрашає будь-яку будівлю, роблячи її максимально унікальною і незвичною;
 • хороше освітлення;
 • легкість в догляді.

 

Круглі пластикові вікна ТМ “Вікна КОРСА” виробляються так само, як і арочні конструкції компанії. Унікальна запатентована технологія армування вікон - винахід провідних спеціалістів КОРСА. 

Посилені рамні і стулкові профільні системи REHAU роблять вікна стійкими до сильного вітру, збільшують протизламні характеристики, захищають приміщення від дощу, температурних перепадів та інших впливів природи. Також вони зберігають в приміщенні тепло і економлять ваші фінанси на опалення і кондиціонування. Профільні системи німецького виробника зроблені з екологічно чистих матеріалів. Такі нестандартні вікна гарантують високу ступінь звукоізоляції, зберігаючи в будівлі або кімнаті тишу, навіть якщо за вікном постійний шум. Термін служби круглих вікон пвх перевищує 50 років при правильному догляді і бережливому ставленні.

 

Круглі металопластикові вікна

 

Найчастіше жителі котеджів прикрашають свої оселі круглими вікнами. Такі конструкції використовують також в кафе і ресторанах, наприклад, з морською тематикою. Вони створюють у приміщенні затишок і комфорт. Оформляючи вікно в формі кола тюлямі, жалюзями, ламбрекенами або шторами-плісе, можна сформувати атмосферу романтики, офіціозу, стриманості і т.д.

На горищі радимо використовувати глухе вікно, тому що приміщення не потрібно часто провітрювати. Також такий тип вікон використовують для мансардних і цокольних поверхів. Між кімнатами або у ванній вони будуть служити виключно як декоративний елемент.

Корисні поради

Якщо ви хочете замовити круглі вікна і встановити їх у себе в квартирі або котеджі, ще при проектуванні будівлі варто запланувати бажаний отвір. Звичайно завжди є можливість переробити прямокутний отвір для встановлення круглої конструкції. Але навіщо ускладнювати життя, якщо все можна продумати заздалегідь. Тим більше весь цей процес буде досить витратним, довгостроковим, а в приміщенні буде багато пилу і бруду.

Дизайн круглих вікон

Декор нестандартних вікон пвх здійснюється за допомогою різних технологій:

 • тонування спеціальними кольоровими плівками;
 • ламінування;
 • фацетування;
 • створення псевдовітражів за індивідуальними ескізами.

 

Технологія декорування псевдовітраж для круглого вікна пвх

 

ТМ "Вікна КОРСА" зможуть реалізувати найцікавіші ідеї замовників. Наші кваліфіковані консультанти нададуть всю необхідну інформацію і допоможуть визначитися з вибором необхідних нестандартних конструкцій. Для отримання консультації і виклику замірника телефонуйте за номером 0 (800) 210 210 або залишайте заявку по кнопці нижче.

 

Отримати консультацію

 
Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (7 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню