Металопластикові або дерев'яні, які вікна краще?

Металопластикові або дерев'яні, які вікна краще?
Металопластикові або дерев'яні, які вікна краще?Котедж м. Прилуки

 

Напевно, половина людей, які вирішили зробити своє життя комфортнішим і придбати нові вікна, замислювалися над цим питанням. Давайте розберемо докладніше. Що являють собою сучасні дерев'яні вікна та металопластикові.

Дерев'яні вікна. Основою даного виробу є дерево. В Україні це в основному сосна. Дерево розрізають на пилорамі на дошки, при цьому близько 20% деревини (кора, гниль тощо) йде на вторинну сировину..

дерево для дерев’яних віконПилорама. Житомирська обл.

Далі дошка сушиться в сушильних камерах до вологості 6-12%. Потім потрапляє під обробку, де розрізається на шматки певної довжини (не більше 0,5 метра). При цьому забираються дефекти (сучки, гниль, смола, яка виступила тощо) На цьому перший етап закінчується.

Таким чином для отримання чистого дерева для виробництва вікна з 100%  дошки залишається половина. Нормальним показником є вихід понад 40%. Шанувальникам екологічності дерев'яних вікон на цьому етапі варто задуматися, адже зі зрубаного дерева в виріб потрапить всього 20-30% деревини. Решта буде перероблено в різноманітне паливо.

Далі відібрані і без дефектів дошки будуть з'єднувати в заготовку (брус). Робиться це шляхом нанесення клею і подальшого пресування. Для з'єднання використовують клей типу ПВА (полівінілацетат) різних виробників та марок.

склейка брусаЗрощений (склеєний) брус для виробництва рами або стулки дерев'яного вікна

Заготівку пропустять через чотиристоронній фрезерувальний верстат і на виході вийде профільований склеєний дерев'яний брус.

Далі цей брус розрізають на заготовки. По торцях нарізаються спеціальні шипи для з'єднань, по яких буде складена рама або стулка вікна.

Потім настає етап фарбування. Дерево само по собі, а тим більше сосна, не найміцніший і зносостійкий матеріал. Воно досить легко пошкоджується механічно, деформується під впливом погодних умов і перепадів температур, втрачає свій колір.

Тому нанесення лакофарбового покриття покликане не тільки зробити дерев'яне вікно красивим, але і, що набагато важливіше, захистити його від зовнішніх впливів.

дерев’яні вікна покраскаНанесення лакофарбового покриття

Лаки і фарби використовуються найрізноманітніші. Грунти, емаль, лаки на різних основах. Тут все на совісті виробника.

Склопакети використовуються такі ж, як і в металопластикових вікнах.

Фурнітура подібна.

Ми, розглядаючи дану продукцію, повинні розуміти:

 • Звідки привезений початковий матеріал, а саме ліс. В якому районі він виріс і чи все там в порядку з екологією.
 • Які клеї, грунти, лаки і фарби використовувалися при виробництві даного виробу. Чи безпечно використовувати дані вироби, наприклад, в дитячій кімнаті.
 • Через який проміжок часу (в середньому це три роки) доведеться оновлювати лакофарбове покриття. Адже щороку лакофарбовий шар зменшується на 10 мкм. Це обумовлено впливом зовнішніх факторів. Особливо потрібно звертати уваги на вікна, які стоять з південного боку приміщення.
 • Ще більше уваги потрібно приділяти нижній частині рами, де є водовідливні отвори.
 • Що робити при механічному пошкодженні вікна (удар, скол, подряпина). Адже дерево дуже вразливе до погодних умов і залишати його без лакофарбового покриття не можна.

дерев’яні вікнаФарбування дерев’яного вікна

Тепер прийшла черга розглянути металопластикові вікна ТМ КОРСА. Металопластикові вікна та двері ТМ КОРСА виготовляються з високоякісного профілю німецького виробника REHAU. Завдяки відпрацьованій рецептурі виробництва профілі REHAU довговічні, вони не змінюють своїх властивостей протягом довгого періоду часу, легко протистоять погодним умовам, а також мають всі необхідні сертифікати і повністю безпечні для використання.

Металопластикові вікнаПрофільна система REHAU BRILLANT DESIGN

Те саме стосується і інших складових вікна ТМ КОРСА - склопакетів і фурнітури.

Взагалі, конструкція металопластикового вікна така, що 90% складових виробу Ви бачите неозброєним оком.

пластикові вікнаВідкривши вікно виробництва ТМ КОРСА, Ви бачите профіль, ущільнювач, елементи фурнітури. Все марковано. Зрозуміло, хто виробник даних елементів.

Ви можете легко знайти інформацію в інтернеті про профілі REHAU, фурнітури GU, подивитися на сайті www.korsa.ua скановані копії сертифікатів якості.

Сертифікати
Для перегляду або завантаження сертифікатів клікніть на картинку. Або перейдіть за посиланням Сертифікати.
 
Купуючи металопластикові вікна та двері ТМ КОРСА, ми розуміємо що:
 • Всі вироби ТМ КОРСА виготовляються з матеріалів німецьких виробників. А жорсткі вимоги Євросоюзу до екологічних норм ми знаємо. Тому в безпеці металопластикових вікон ТМ КОРСА ми впевнені.
 • Весь період експлуатації Ваші вікна будуть мати такий же зовнішній вигляд, як і після установки. Це гарантують виробник профілю — німецька компанія REHAU та ТМ КОРСА.
 • Також стабільними і незмінними залишаться геометричні розміри вікон і дверей, площини і прилягання.
 • Стабільність геометричних розмірів гарантує коректну роботу віконної фурнітури GU.
 • Локальні механічні пошкодження (вм'ятини, подряпини), які неминуче з'являються протягом довгого терміну експлуатації металопластикових вікон і дверей ТМ КОРСА (20-30 років) на металлопластиковому профілі не помітні, так як профіль має один колір в масі.
 • Пластиковий профіль однаково стабільний по всій глибині. Локальні механічні пошкодження (вм'ятини, подряпини) не потребують ремонту.

нагорода1 000 000 вікон з профілю REHAU! 

Металопластикові вікна ТМ КОРСА однозначно виграють у дерев'яних за такими пунктами:

 1. Впевненість в безпеці і надійності комплектуючих.
 2. Стабільність механічних характеристик весь період експлуатації.
 3. Стабільність візуальних і тактильних характеристик весь період експлуатації.
 4. Простота догляду.

В цілому експлуатацію дерев'яних вікон можна охарактеризувати як «поставив — користуйся і доглядай». У той же час, як експлуатацію металопластикових вікон ТМ КОРСА можна охарактеризувати як «поставив і насолоджуйся».

Металопластикові вікнаМеталопластикові вікна

На Ваші додаткові запитання щодо виготовленню або експлуатації металопластикових вікон і дверей ТМ КОРСА з радістю відповість продавець-консультант.

Більш детальну інформацію стосовно Вашої квартири або будинку Вам надасть професійний замірник. Замір вікон і дверей ТМ КОРСА надає безкоштовно.

Викликати замірника безкоштовно

Оцініть цю сторінку
Середнє: 3.6 (5 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню