Акція Лови момент з Вікна КОРСА !

Акція Лови момент з Вікна КОРСА !

Починаючи з 3 червня по 30 листопада 2017 року ТМ Вікна КОРСА запрошує наших клієнтів взяти участь в щомісячному розіграші сертифікатів на суму 1000 грн від інтернет-магазину Розетка.

Для участі в розіграші потрібно ЗАЛИШИТИ ВІДГУК про наше обслуговування на ФОРУМІ КОРСА у Facebook. Фото та відео вітаються нарівні з критикою та скаргами :). Як і завжди, всі скарги та побажання за їх наявності будуть оперативно та по суті розглянуті керівництвом.

Щомісяця серед всіх, хто залишить свої відгуки, ми розіграємо 1 сертифікат на суму 1000 грн, тобто 6 сертифікатів за весь період дії акції.

Розіграш буде проводитися в перший робочий день місяця за допомогою сервіса random.org. Результати розіграшу будуть опубліковані на нашій офіційній сторінці в Facebook.

Для отримання Вами сертифіката ми або наші представники повинні мати Ваші контактні дані. При врученні в офісі нашого представника ми попросимо Вас зробити спільне фото та викласти його на ФОРУМІ КОРСА.
 
Правила використання подарункового сертифіката згідно поточних умов інтернет-магазину Розетка (термін використання 6 місяців).
 
Акція діє з 3 червня 2017 року по 30 листопада 2017 року.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.9 (15 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню