АКЦІЯ! Нова міцність за ціною звичайних вікон

АКЦІЯ! Нова міцність за ціною звичайних вікон
металопластикові вікна проти злому за ціноню звичайних вікон

Не встигли зимові морози оголосити про швидке завершення акції "Вікна на депозиті" (до речі, до кінця акції, що дозволяє вигідно придбати вікна в холодну пору року, а встановити їх в теплe, залишилося зовсім не багато. Умови дійсні до 28 лютого), а ТМ "Вікна КОРСА" продовжує дарувати своїм покупцям приємні сюрпризи.

Зустрічайте - нова супер-акція! Вікна КОРСА проти злому за ціною звичайних вікон!

Одна з функцій, яку виконують металопластикові вікна в наших будинках - це захист від несанкціонованого проникнення. Важливу роль у комплексному захисті вікна відіграє фурнітура. Так, найчастіше проникнення відбувається за рахунок злому стулки вікна.

Для забезпечення надійного захисту Ваших осель відтепер кожне вікно КОРСА, яке ви купуєте, буде укомплектовано протизламною німецькою фурнітурою від GU і протизламною німецької ручкою "Hoppe"! Така ручка дуже зручна для звичайного застосування, а вбудований механізм блокує мимовільний поворот ручки, якщо вікно намагаються зламати. Установка антизламного комплекту виключає можливість проникнення через вікно без руйнування скла.

Ваші вікна стали не тільки найтеплішими, а і найбезпечнішими! А найприємніше, що безпека Ваших вікон не відіб'ється на ціні.

Підвищена безпека за ціною звичайних вікон!

Термін дії акції - з 13 лютого 2012 по 31 липня 2012 по всій території України!

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню