Ексклюзивний ексклюзив вже в Кишиневі! Поспішайте бачити!

Ексклюзивний ексклюзив вже в Кишиневі! Поспішайте бачити!
купити вікна в Кишиневі

4 вересня 2012 відбулося урочисте відкриття фірмового офісу компанії КОРСА, в м. Кишинів по вул. Льва Толстого, 18. Це перший офіс в республіці Молдова, в якому всі бажаючі можуть побачити ексклюзивні зразки і новітні розробки нашої компанії, а незабаром зможуть замовити продукцію з асортиментного ряду ТМ КОРСА.

Відкриття офісу було урочистим. Керуюча групою компаній ТМ КОРСА Наталія Жук перерізала стрічку і під оплески гостей побажала процвітання та успіху розпочатій справі. Представники Кишинівського телебачення та інтернет-порталів підготували репортажі про святкове відкриття.

Програма Днів відкритих дверей в Кишиневі була дуже насиченою. Гості та нові партнери компанії, з 4 по 6 вересня, спілкувалися з нашими фахівцями, брали участь у міні-семінарах з технологій монтажу та організації ефективних продажів. Всі відвідувачі офісу на власні очі переконалися в ексклюзивності і якісних перевагах нашої продукції. Майбутні партнери отримали в подарунок арочне вікно-зразок, в якому поєднуються дизайнерські розробки та новітні технології від ТМ КОРСА.

ТМ Корса не йде на компроміси, коли справа стосується якості. Ми пропонуємо вікна з німецького профілю REHAU з німецькою фурнітурою Gretsch Unitas, виготовлені на сучасному австрійському устаткуванні, технічними фахівцями вищого рівня.

І це не порожні слова. ТМ Корса – багаторазовий переможець конкурсів, що проводяться компанією REHAU серед українських компаній виробників вікон. Ось лише деякі з наших досягнень:

 • кращий котедж;
 • кращий об'єкт соціального та комерційного призначення;
 • кращий висотний об'єкт;

ТМ Корса пропонує своїм покупцям високотехнологічні і дуже теплі пластикові вікна, виготовлені з енергозберігаючого профілю REHAU GENEO зі склопакетами з мультифункціонального скла Sunglass. Камери склопакета заповнені газом (Аргон або Криптон на вибір).

Такі вікна мають унікальні властивості:

 • МОРОЗОСТІЙКІСТЬ – 6 камерний профіль REHAU GENEO виключає можливість появи містків холоду;
 • ПОГОДОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ – монтаж вікон c застосуванням ПСУС – illbruck-монтаж, виключає можливість пошкодження монтажного шва, запобігаючи продуванню між віконною рамою і віконним прорізом;
 • ЗАХИСТ ВІД СОНЯЧНОГО ПРОМІННЯ – багатофункціональне скло, що застосовується в склопакетах, відбиває сонячне випромінювання влітку, не дозволяючи квартирі нагріватися, і зберігає тепло взимку.

Офіс ТМ Корса, що відкрився в Молдові, надає можливість усім місцевим мешканцями купити вікна в Кишиневі.

Що отримають відвідувач нового офісу?

 • сертифіковані вікна найвищої якості – продукція проходить жорсткий контроль якості в момент виробництва, а також проходить всі процедури необхідні для її сертифікації. Згідно з домовленостями Республіки Молдова та України, сертифікати якості, видані в Україні, дійсні на території Республіки Молдова;
 • європейський сервіс – включає гарантію на пластикові вікна та двері 10 років;
 • передові технології виробництва та інноваційні розробки. Власний конструкторський центр ТМ Корса розробив і отримав патент на систему армування арочних вікон;

Технологія армування була випробувана і схвалена технічним центром компанії REHAU в Україні, що дозволило створювати:

 • арочні вікна та двері з повним притиском верхньої частини стулки, що виключає продування вікна;
 • ексклюзивні армовані нестандартні двері з унікальним дизайном. Докладніше дізнатися про ексклюзивні двері, можна з нашого каталогу.

Запрошуємо відвідати офіс ТМ Корса за адресою: Кишинів, вул. Льва Толстого 18; телефон для довідок в Молдові: +373 068 35-28-75; 0-800-200-21 - (дзвінки зі стаціонарних телефонів на території Молдови безкоштовні), де вже сьогодні можна побачити і купити ексклюзивні вікна та двері, оснащені декоративними склопакетами (гнуте скло, лазерне гравіювання, псевдовітраж, тонування).

Оцініть цю сторінку
Ніхто ще не голосував. Будьте першим
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню