Фахівці вибирають вікна Корса

Фахівці вибирають вікна Корса
Фахівці вибирають вікна Корса

Першого червня вийшла чергова передача "Ремонт+", в якій ТМ КОРСА черговий раз представила свою продукцію. Встановлення вікна відбувалося на кухні і була потрібна конструкція відповідного типу. Спеціалісти ТМ КОРСА підібрали ідеальне вікно для кухні.

За умовами проекту віконна зона на кухні виконуватиме роль своєрідного арт-об'єкту, адже звідси відкривається чудовий вид і господиня хотіла б милуватись ним у комфортних умовах. Саме тому ТМ КОРСА встановила ексклюзивну профільну систему REHAU KORSA DESIGN 70, яку укомплектовано двокамерним склопакетом зі склом, працюючим за принципом теплового дзеркала.

Таке скло взимку відбиває тепло всередину приміщення та позбавляе від зайвої спеки влітку. Отже розмістившись біля вікна можна смакувати каву і насолоджуватись краєвидом у будь-яку пору року.

Склопакет КОРСА Silver-Comfort захистить від шкідливого ультрафіолетового випромінювання і пропустить максимум сонячного світла.

Вся продукція від ТМ "Вікна КОРСА" комплектується надійною фурнітурою GU (Gretsch-Unitas Німеччина). Вона забезпечуе плавне відкривання та довгий термін служби виробу.

Профіль REHAU KORSA DESIGN 70 має антистатичне покриття, на якому не осідає пил, а за рахунок гладкої поверхні пластикове вікно легко мити. Саме тому профіль відповідає підвищеним вимогам до чистоти на кухні.

 

Оцініть цю сторінку
Ніхто ще не голосував. Будьте першим
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню