Луцьк вже скористався програмою "Енергодім"

Луцьк вже скористався програмою "Енергодім"

Жителі багатоповерхового будинку з Луцька придбали вікна і застеклили балкони у авторизованого партнера ТМ "Вікна КОРСА" - "ЄВРОДЕК-М" за програмою кредитування ОСББ "Енергодім". Саме зараз в Україні мешканці багатоповерхівок можуть отримати державну підтримку і купити вікна з меншими витратами.

 

Засклені балкони компанією КОРСА

 

Багатоповерховий будинок із заскленими балконами

 

Вікна та балкони

 

"Енергодім" - програма, за якою державна установа "Фонд енергоефективності" частково відшкодовує витрати на заходи з енергоефективності в багатоквартирних будинках. Її дія триватиме до 31 грудня 2023 року по всій Україні, окрім окупованих територій.

 

Що було використано при склінні:

  • профільна система REHAU EURO 70 (товщина 70 мм);
  • двокамерні склопакети (товщина 40 мм);
  • два енергозберігаючих скла low-e;
  • колір - білий.

 

Профільна система REHAU EURO 70

П'ятикамерний профіль, монтажна глибина якого 70 мм, дозволяє економити гроші на кондиціонуванні і опаленні. Вікна з цієї системи захищають від шуму, пилу, мають сучасний дизайн. Завдяки особливостям профілю є можливість реалізовувати всі види металопластикових вікон і дверей і конструкції великих розмірів.

Всі роботи для мешканців будинку були виконані якісно і вчасно. Дякуємо за співпрацю. Якщо у Вас виникли якісь питання з приводу програми і її етапів реалізації або з приводу замовлення вікон, телефонуйте на гарячу лінію за номером 0 (800) 210-210 для отримання професійної консультації або залишайте заявку по кнопці нижче.

 

Отримати консультацію

 
Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню