Новинка - REHAU SYNEGO в кремово-білому кольорі

Новинка - REHAU SYNEGO в кремово-білому кольорі

20 квітня в продуктовій лінійці ТМ Вікна КОРСА з’явилася нова позиція - німецький профіль REHAU SYNEGO в кремово-білому кольорі (номер 9001 по RAL).

Даний профіль використовується як самостійно, так і під ламінацію. Для ламінації металопластикових вікон і дверей ми використовуємо високоякісну плівку від німецького виробника RENOLIT SE (Німеччина).

Унікальний дизайн

Металопластикові конструкції з профілю REHAU SYNEGO в кремово-білому кольорі відкривають для Вас ще більше можливостей. Вікна в такому кольорі підійдуть до будь-якого дизайну інтер'єру, при цьому завдяки своєму вишуканому кольору нададуть певного шарму та вишуканості Вашому будинку чи квартирі. 

 

 

 

Високі показники теплозбереження

Профільна система REHAU SYNEGO має 7 камер в рамі та 6 камер в стулці, що значно підвищує рівень теплоізоляції. В поєднанні з енергозберігаючими склопакетами ТМ Вікна КОРСА вікна з профілю REHAU SYNEGO мають максимально високий коефіцієнт опору теплопровідності - 1,51 м2*C/Вт. Це майже в два рази більше, ніж необхідна для України норма і в два рази краще, ніж показник більшості вікон з п'ятикамерного профілю. 

Для ще більшої теплоізоляції ми пропонуємо кремово-білий профіль REHAU SYNEGO з 3-ма контурами ущільнення - REHAU SYNEGO MD.

Завітайте в наші фірмові офіси та в офіси наших офіційних партнерів та самостійно переконайтеся в якості та вишуканості профілю REHAU SYNEGO в кремово-білому кольорі. 

Замовити кремово-білі вікна

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню