ПІДЙОМНО-ЗСУВНА СИСТЕМА GENEO HST

ПІДЙОМНО-ЗСУВНА СИСТЕМА GENEO HST
СИСТЕМА GENEO HST

Сучасні тенденції у будівництві все більше надають перевагу світло-прозорим конструкціям з максимальними габаритами, де вікна - об'єднавчий елемент внутрішнього простору будинку з навколишнім ландшафтом. Це здобувається за рахунок максимально-можливих розмірів світлопрозорих конструкцій, які сприяють проникненню в будинок більшої кількості денного світла. 
Компанія Вікна КОРСА пропонує новинку – підйомно-розсувну систему GENEO HST.

 

БІЛЬШЕ СВІТЛА 

Краса зсередини та зовні 

Сірість буденних днів при відсутності прямого сонячного світла, змушує думати про те, яким чином збільшити кількість світла у приміщені. HST GENEO дозволяє зробити приток світла безкінечно великим. Більше немає кордонів і обмежень. Ваші стіни - це скло ваших вікон. 

 

ОБ'ЄДНАННЯ ВНУТРІШНЬОГО СВІТУ ТА ЛАНДШАФТУ 

Тренд в дизайні! 

Не великий за площею інтер'єр (будівля) трансформується в безмежне поле для створення криативних ідей, для сімейних радощів і теплої дружньої компанії біля каміну з шашликом. Ви впускаєте в приміщення *повітря*. Це Ваша територія без меж.

Втікаючи кожні вихідних від міського галасу та бетонних джунглів, ми хочемо усамітнитися з природою, насолоджуватися свіжим повітрям, споглядати відкриті очам горизонти. 

 

ПРЕМІАЛЬНИЙ. НОВИЙ РІВЕНЬ КОМФОРТУ 

В квартирах класу люкс та заміській нерухомості 

Зі зростанням та розвитком цивілізації ми хочемо бути відкритими світу та можливостям, які нам дає доля. Більше немає потреби ховатися за товстими стінами і маленькими вікнами. Настала ера волі. Всі неминучі обмеження нехай навіть і залишаться, але лише в обмеженій кількості. Безвідносно особистого, без важливого, без того, що для вас є важливим у житті. 

 

БЕЗПЕКА. УСАМІТНЕНІСТЬ. СТАТУС 

Краса зсередини та зовні

Щастя любить тишу та немає обмежень і  перешкод (с). Це відоме висловлювання, можемо перефразувати на новий лад і воно набуде свій новий цілісний сенс. GENEO HST – символ вашого успіху, провідник в світ саморозвитку, помічник на такому цікавому і насиченому життєвому шляху.

Він дає власнику безпеку, елегантно підкреслює статус і ненав'язливо відкриває завісу таємничості особистого життя, не пертинаючи межу дозволеного.

 

 

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню