Теплі Вікна КОРСА по програмі IQ Energy

Теплі Вікна КОРСА по програмі IQ Energy

ТМ КОРСА пропонує своїм клієнтам ряд доступних та вигідних програм для придбання вікон та дверей. Серед них особливою популярністю користується програма IQ Energy. Дана Програма стартувала в Україні в 2016 році та передбачає купівлю енергоефективних вікон, дверей та додаткових до них елементів (підвіконня, відливи, сітки) і монтажних робіт з компенсацією 35% від їх вартості. 

Програма передбачає миттєве оформлення кредиту без довідки про доходи, а компенсація повертається на рахунок клієнта у ЄВРО.

Клієнти ТМ КОРСА успішно користуються перевагами від програми IQ Energy. Окрім компенсації 35% у євро вони отримують якісні енергоефективні конструкції та комплектуючі до них, а також правильний монтаж відповідно до норм ДБН. Вікна та двері ТМ КОРСА забезпечують не тільки тепло та затишок в будинку, а ще й суттєву економію на комунальних платежах. Лише у вересні 2017 року в рамках програми було видано 2613 “теплих” кредитів, зазначає прес-служба IQ Еnergy.

Це означає, що понад 2,5 тисячі сімей вже відчувають тепло і затишок в своєму будинку і готові розпочати опалювальний сезон з істотною економією на комунальних платежах. І Ви також можете скористатися цим шансом!​ 

Підібрати металопластикові вікна та двері Ви можете за посиланням у розділі Вікна REHAU або залишивши заявку на сайті. Наші менеджери зв’яжуться з Вами та допоможуть підібрати необхідну профільну систему з врахуванням Ваших індивідуальних потреб та побажань. Ви можете обрати як класичні білі вікна та двері, так і ламіновані конструкції різної форми, з декоративними склопакетами, вітражами, шпросами тощо. Для забезпечення надійної зламобезпеки Ваші конструкції будуть укомплектовані протизламною фурнітурою GU, яка відповідає класам зламобезпеки від WK-1 (A) до WK-3 (A).

Маєте запитання чи потребуєте допомоги у виборі вікон та реєстрації в програмі — будемо раді допомогти!

Замовити вікна

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню