Відеотур на виробництво

Відеотур на виробництво
Відеотур на виробництво

Вікна КОРСА - Лінія переробки ПВХ профілю

Процес переробки ПВХ профілю практично повністю автоматизований. Процеси порізки, обробки, розмітки під імпост, зварювання профілю здійснюються на спеціальному високоточному обладнанні, що безумовно позначається на підвищенні якості продукції. Виробничі потужності ТМ КОРСА дозволяють виготовляти не тільки прямокутні, але і нестандартні косокутні й армовані арочні конструкції.

 

Вікна КОРСА - Виготовлення склопакетів

Виготовлення склопакетів починається з порізки скла, виконується дана операція на автоматичній лінії порізки скла. Високоточний верстат виконує порізку скла за заданими розмірами всього за кілька хвилин.

З 2013 року при виготовленні дистанційної рамки для склопакета поряд з традиційною алюмінієвою рамкою ТМ КОРСА стала використовувати і теплу дистанційну рамку виробництва компанії SWISSPASER. Тепла дистанційна рамка усуває містки холоду по краях склопакета.

Далі рамку заповнюють молекулярним ситом. Очищені і підготовлені до герметизації стекла з'єднують з дистанційною рамкою двокомпонентним полісульфідним герметиком, після затвердіння герметика склопакет готовий для монтажу в конструкцію.

 

Вікна КОРСА - Завод з виробництва ексклюзивних вікон і дверей

Провідні фахівці конструкторського відділу ТМ КОРСА займаються розробкою ексклюзивного дизайну нестандартних конструкцій з дотриманням всіх технічних норм.

Складання та підганяння нестандартних конструкцій проводиться вручну. Готові вікна можуть бути укомплектовані додатковими декоративними елементами - шпросами, фацетом, псевдовітражами, тонувальною плівкою (або склом тонованим в масі), гнутим (дутим) склом.

Можливість виготовляти ексклюзивні вікна та двері, у відповідності з усіма будівельними нормами, є ключовою особливістю нашої компанії і забезпечує конкурентну перевагу.

 

Вікна КОРСА - Відділ контролю якості готової продукції

Робота відділу технічного контролю починається з вхідного контролю матеріалів і комплектуючих виробів. Мета даного контролю - не допустити у виробництво вироби і матеріали невідповідної якості. Браковані матеріали ізолюються і повертаються постачальнику.

Контроль за якістю відбувається на всіх етапах технологічного процесу, починаючи від порізки профілю на елементи і до видачі вироби на склад готової продукції і відвантаження замовнику.

Контролюючи технологічний процес ми виділяємо в ньому контрольні точки, які впливають на функціональні властивості готового виробу, а також визначають безпеку виробу при його експлуатації. Контроль проводиться на спеціальному випробувальному обладнанні.

Після проходження всіх етапів перевірки контролюється функціональність виробу і зовнішній вигляд. Тільки після цього виріб маркується, передається на упаковку і відправляється на склад готової продукції.

Контроль за якістю продукції, що випускається
 

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню