Вікна КОРСА відкриває нові горизонти

Вікна КОРСА відкриває нові горизонти

Декілька років поспіль компанія “Вікна КОРСА” багато працює над освоєнням іноземних ринків. Ще в 2016 році ми отримали декларацію, що підтверджує відповідність продукції ТМ Вікна КОРСА європейським вимогам. 

Це важливий крок, адже дана декларація засвідчує, що пластикові конструкції, виготовлені на нашому заводі, відповідають не тільки вимогам та нормам державних служб України, а й європейським, які набагато жорсткіші. 

Сертифікати відповідності

Крім того, здобувши довіру іноземних споживачів, Вікна КОРСА налагоджує український експорт, тим самим розвиваючи економіку нашої країни не тільки на внутрішньому ринку, а й на іноземних. 

Вікна КОРСА вже неодноразово експортувалися в Ізраїль та Францію. Нещодавно наш список поповнився ще однією країною - Грузією. 

Вікна для постійного клієнта на експорт

Щойно з цеху, виготовленні з німецького профілю REHAU, укомплектовані надійною фурнітурою GU та теплими склопакетами. Наші вікна ретельно запаковані командою професіоналів, щоб найближчим часом вирушити в далеку дорогу.

Це великий та відповідальний крок для нашої компанії, який свідчить про довіру до Вікон КОРСА не тільки в Україні, а й за її межами.

Ми сподіваємося, що це не остання наша співпраця з грузинськими колегами. З впевненістю можемо сказати, що ТМ Вікна КОРСА буде й надалі розвивати ділові відносини з іноземними країнами, не зупиняючись на досягнутому.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (4 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню