Встановлення суцільноскляної перегородки у торговому центрі

Встановлення суцільноскляної перегородки у торговому центрі

У ТЦ виникла необхідність встановлення скляної перегородки для поділу приміщення. Власник хотів використати міцну надійну суцільноскляну перегородку з двостулковими дверима посередині. Замовник знав, що конструкції від ТМ "Вікна Корса" виробники роблять довговічними та якісними. Тому звернувся до авторизованого представника компанії у місті Тернопіль – Вовка Василя.

 

 

Що було використано:

  • Суцільноскляна перегородка (6770х3000 мм) з клемним профілем Н-50;
  • Двостулкові двері MAXI (2500х3000 мм) посередині перегородки;
  • Колір профілів: анодований сірий алюміній (А00);
  • Замки підлогові (2 комплекти);
  • Фурнітура: ручка-купе;
  • Загартоване скло 10 мм.

Суцільноскляна перегородка

Такі перегородки ефективно розділяють робочий простір, візуально збільшують будь-яке приміщення, забезпечують комфортну атмосферу в приміщенні та чудово доповнюють стильний дизайн. Їх застосовують у торгових центрах, аеропортах, розважальних комплексах та офісних будівлях.

Клемний профіль Н-50

Надійний елемент кріплення з алюмінію, який виготовляють для фіксації скла. Найчастіше використовують клемний профіль H-50 (висота - 50 мм), який ковзає по профілю-основі та використовується для скла товщиною 8-12 мм.

 

Перегородка

 

Перегородка в ТЦ

 

Скляні двері

 

Скляна перегородка

 

Загартоване скло

Для його створення виконують наступні процеси: звичайне листове скло нагрівають до температури 650—680 °C, а потім швидко і рівномірно охолоджують холодним повітрям з обох сторін. В результаті підвищується його механічна міцність, термостійкість і безпека при руйнуванні. При розбитті скло перетворюється на безліч дрібних уламків з тупими гранями, які не заподіють серйозних травм. Гартоване скло застосовується для пластикових і алюмінієвих вікон і дверей, офісних перегородок, як заповнення в розсувних системах, для засклення балконів, терас, веранд, фасадів.

Замок підлоговий

Цей замок використовується в конструкціях безрамного скління із товщиною скла 8-12 мм. Встановлюється в нижній та/або верхній кут дверей. У комплект входить циліндр та комплект ключів.

Власник торгового центру був задоволений роботою. Скляні двері стильно вписалися у дизайн приміщення. Сертифікована бригада монтажників встановила конструкцію якісно, ​​замовлення було виконане в обумовлений термін. Якщо Ви ще не визначилися, яку саме перегородку встановити, телефонуйте за номером 0 (800) 210 210 або залишайте заявку на кнопці нижче. Наші кваліфіковані менеджери допоможуть підібрати найкращий варіант, зроблять прорахунок замовлення та організують приїзд замірника.

 

Замовити перегородку

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню