Як працює програма компенсації?

Як працює програма компенсації?
програма компенсації

Завжди приємно, коли наші клієнти телефонують нам поділитися хорошими новинами. Ось, наприклад, наші клієнти, які купували вікна в грудні 2015 року в місті Хмільник розповіли нам не тільки про позитивні зміни в їхньому будинку після заміни старих вікон на нові! Навіть у сильні січневі морози в їхньому будинку було тепло і затишно. Металопластикові вікна наші клієнти встановили за допомогою оформлення кредиту за державною програмою компенсації в 20-х числах грудня, в вже в січні отримали компенсацію від держави.

Після спілкування з іншими нашими клієнтами ми переконалися, що і в регіонах України виплати проходять з мінімальним інтервалом після оформлення.

Ця ситуація дуже радує нашу компанію, адже наші клієнти залишаються важливими для нас завжди. Та й сама програма компенсації від держави по заміні вікон на енергозберігаючі в 2016 році обіцяє бути більш масштабною, ніж в 2015.

Якщо Ви планує заміну вікон найближчим часом, то ми підкажемо Вам як це зробити з максимальною вигодою і встановити по-справжньому якісні конструкції, які прослужать багато років.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню