• Изменить язык на УкраинскийUA
  • Текущий языкRU

Інвестиційний форум "Вінниччина-бізнес в центрі України"

Інвестиційний форум "Вінниччина-бізнес в центрі України"

4 вересня 2015 в приміщенні вінницької обласної філармонії пройшов IIІ Міжнародний інвестиційний форум "Вінниччина-бізнес в центрі України". Організаторами Форуму виступають Вінницька обласна державна адміністрація та Вінницька обласна Рада.

Головною метою Міжнародного інвестиційного Форуму є розвиток регіонального, міжнародного співробітництва, презентація інвестиційного потенціалу Вінницької області, пошук нових бізнес-партнерів, обмін досвідом та ідеями, залучення інвестицій в економіку регіону та отримання доступу до нових технологій.

Для участі у форумі були запрошені компанії-лідери з різних напрямків бізнесу. Жвавий інтерес учасники форуму виявляли до актуального напрямку - термомодернізація будинків та енергозберігаючі технології.

В рамках бізнес форуму свою продукцію представила торгова марка ВІКНА КОРСА - виробник кращих енергозберігаючих вікон в Україні.

Свої послуги з термомодернізації будинків представила і компанія «Полістем», яка пропонує комплексне вирішення проблем утеплення та енергоаудиту і є постачальником опалювальних систем нового покоління та енергозберігаючих освітлювальних систем.

Продукція ТМ «ВІКНА КОРСА» вже більше трьох років відома європейському споживачеві і гідно представляє нашу країну на ринках Німеччини, Франції, Молдови, Румунії Австрії та ряду інших країн.

Оцените эту страницу
Никто еще не голосовал. Будьте первым
Понравилось? Поделитесь со своими друзьями!
А также подпишитесь на нашу страничку в Facebook
Главное меню ×