Відкриття офісу ТМ "Вікна КОРСА" в місті Мукачево

Відкриття офісу ТМ "Вікна КОРСА" в місті Мукачево

У місті Мукачево 12 серпня 2021 року було урочисте відкриття нового фірмового офісу авторизованого представника ТМ "Вікна КОРСА". Тепер жителі міста Мукачево зможуть придбати нашу продукцію за адресою вул. Миру 55. Мережа представництв нашої компанії постійно зростає, що ще раз доводить той факт, що нам довіряють.

 

Пластикові вікна в Мукачево

 

На урочистому відкритті офісу було багато друзів і партнерів по віконному бізнесу. Під час офіційної частини обговорювали питання енергозбереження, співпраці, розповідали про нову продукцію та послуги, інноваційні технології ТМ "Вікна КОРСА".

 

Офіс КОРСА в Мукачево

 

Пластикові вікна Рехау

 

Металопластикові вікна в Мукачево

 

Всім відомо, що компанія є одним з провідних виробників якісних і надійних пластикових і алюмінієвих конструкцій, про що неодноразово заявляли наші клієнти в своїх відгуках. На заході гостям особливо цікаво було послухати про нестандартні конструкції і особливості їх виробництва, розсувні системи, а саме REHAU GENEO HST та REHAU SYNEGO SLIDE. ТМ "Вікна КОРСА" з 1998 року використовує профільні системи німецького виробника REHAU та фурнітуру компанії Gretsch Unitas.

Присутні були вражені різноманітністю продукції компанії: вікна, двері, розсувні системи, веранди і тераси, фасади, гаражні ворота і ролети, офісні перегородки і багато іншого.

Незважаючи на те, що вікна ТМ "Вікна КОРСА" відносно недавно на ринку Мукачево, ми впевнені, що покупці оцінять високий рівень якості нашої продукції, 10-річну гарантію, професійне сервісне обслуговування і постійні акції компанії.

Купити вікна в Мукачево Ви зможете за адресою вул. Миру 55, а отримати всю необхідну інформацію за наступними номерами: +380 (99) 440 00 90, +380 (96) 411 64 58.

Ми вітаємо Михайла Сакаля з відкриттям офісу та бажаємо йому успіхів, радувати своїх клієнтів якісною продукцією нашої компанії.

ТМ "Вікна КОРСА" - З нами тепліше :)

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню