Презентація власної CRM від ТМ КОРСА

Презентація власної CRM від ТМ КОРСА

Презентація власної CRM від ТМ КОРСА

3 червня 2017 року ТМ Вікна КОРСА презентувала своїм партнерам власну CRM для спрощення та покращення роботи з клієнтами.

CRM ТМ КОРСА - це потужний інноваційний крос-платформений інструмент, в якому реалізовано багато можливостей для спрощення роботи менеджерів, замірників та керівників дилерських компаній-партнерів ТМ Вікна КОРСА.

Менеджери отримують доречні підказки для індивідуальної високопрофесійної роботи з клієнтом, замірники - легко та зручно повідомляють результати замірів та зберігають їх на сервері, керівники компаній-дилерів - відслідковують роботу з клієнтами та мають можливість прямої безпосередньої роботи з клієнтом на будь-яких стадіях в будь-якому амплуа.

“Поточна ринкова ситуація вимагає швидкої та адекватної участі керівників компаній в поточній роботі з клієнтом. Найуспішніші наші партнери відслідковують особисто всі етапи роботи з клієнтами, - зазначив на презентації засновник бренду Олександр Романєєв. - Наша CRM-система поєднує в собі весь багаторічний досвід проектування та виготовлення найскладніших вікон та найсучасніші веб-технології для зручного аналізу та роботи з будь-якої точки в режимі он-лайн”.

На завершення презентації серед партнерів компанії-користувачів CRM було оголошено акцію в декількох номінаціях з винятково цікавими заохочувальними винагородами.

Окремо варто зазначити незрівнянну атмосферу корпоративного духу ТМ КОРСА, яка панувала всю зустріч та завершилась неймовірно видовищними змаганнями партнерів на драгон-ботах.

Велика команда Вікна КОРСА вміє не тільки класно працювати, а й класно відпочивати!
Дивіться наш трейлер!

 

Підсумок презентації однозначний - ТМ КОРСА черговий раз підтвердила свій статус лідера інновацій віконної галузі, надала своїм партнерам унікальні інструменти для успішного розвитку та класно відпочила!

Дякуємо партнерам за довіру та підтримку!

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню