Конференція для дилерів та працівників компанії “Вікна КОРСА”

Конференція для дилерів та працівників компанії “Вікна КОРСА”

8 грудня у Вінниці відбулася конференція для офіційних партнерів, дилерів та працівників компанії «Вікна КОРСА». Це одна із головних подій року, на якій традиційно ми не тільки підбиваємо підсумки та нагороджуємо кращих працівників, а ще й ділимося планами на майбутнє та налаштовуємося на продуктивну роботу і в наступному році.

Одним із важливих аспектів цьогорічної конференції було обговорення роботи у власній CRM-системі, яка була презентована нами у червні 2017 року. Це інноваційний та потужний продукт, в якому реалізовано багато можливостей для спрощення роботи менеджерів, замірників та керівників дилерських компаній-партнерів ТМ Вікна КОРСА. Це багатофункціональне рішення для покращення роботи менеджерів, замірників та керівників дилерських мереж. Конференція проходила в невимушеній та дружній атмосфері, всі приситні ділилися досвідом роботи в CRM-системі, обговорювали подальші плани та ділилися своїм досвідом. 

Конференція ТМ Вікна КОРСА 2017
 

 

Ввечері на всіх гостей чекала святкова гала-вечеря та феєричне шоу нагородження кращих менеджерів, офіційних партнерів, дилерів та замірників компнаії “Вікна КОРСА”.

Понад 30 кращих працівників були нагородженні у різних номінаціях та отримали цінні подарунки від “Вікна КОРСА” та нашого офіційного партнера компанії REHAU. Особисто на наше свято завітали Ігор Біньковський, директор з маркетингу та збуту напряму Вікна та Фасади ТМ Rehau та Олег Бондаренко, керівник відділу світлопрозорих конструкцій ТМ Rehau

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Менеджери та дилери, які зайняли перші місця, отримали престижні Нагороди від засновників та безкоштовну путівку в незабутню подорож в Європу на гірськолижний курорт!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Крім нагородження в програмі свята було ще багато приємних та несподіваних сюрпризів - смачний фуршет, бармен-шоу, запальний майстер-клас з танців, фотозона з мімами, але чи не найбільш очікуваним став виступ Олександра Онуфрійчука, учасника шоу Голос країни-2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Компанія “Вікна КОРСА” щиро вдячна своїм партнерам, дилерам, колегам та друзям за довіру до бренду “Вікна КОРСА”. Незмінними пріоритетами в нашій роботі є якість продукції, європейський рівень обслуговування та впровадження  інноваційних рішень для забезпечення максимального ефекту від нашої продукції. 

Саме завдяки злагодженій роботі та єдиній меті нам вдається тримати марку лідера на віконному ринку України протягом багатьох років! 

Ще раз дякуємо та впевнені, що наступний рік буде не менш позитивним та багатим на приємні події! 

Вікна КОРСА - з нами тепліше :)

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (9 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×