Освітній крос-фіт тиждень для партнерів ТМ Вікна КОРСА

Освітній крос-фіт тиждень для партнерів ТМ Вікна КОРСА

З 13 по 17 березня офіційні партнери та менеджери з продажів ТМ Вікна КОРСА в рамках освітнього крос-фіт тижня мали унікальну можливість отримати корисні знання, позитивні емоції та безцінну практику.

Спільно з компанією REHAU та тренерами-практиками ми організували 5 днів інтенсивних тренінгів, семінарів, лекцій та екскурсію на виробництво. Все для того, щоб партнери та менеджери ТМ Вікна КОРСА й надалі успішно та професійно працювали з найкращим продуктом в галузі. 

Освітній крос-фіт тиждень розпочався з тренінгу Марії Абрамчук “Екологічні продажі”. Цей новий та цікавий підхід продажів допоміг учасникам вдосконалити мистецтво виявлення потреб і бажань клієнтів та покращити навички ефективних продажів по телефону.

14 березня учасники освітнього крос-фіт марафону мали можливість відвідати семінар спеціаліста компанії REHAU Андрія Рубцова. На семінарі були розглянуті такі актуальні теми, як:

  • Чому ви працюєте саме з REHAU?
  • ПВХ це шкідливо чи екологічно?
  • Принципи виробництва та якості REHAU.
  • Нормативні вимоги до металопластикових конструкцій.

Найбільш очікуваним моментом на семінарі була презентація унікальної програми REHAU Planner CD, яка значно розширює можливості менеджерів. За допомогою програми робота менеджера не зводиться до звичайної консультації та прорахунку конструкції, а переходить на вищий рівень співпраці з клієнтом. Менеджер може показати клієнту, чому саме цей варіант конструкції та в такій комплектації йому підходить, як обрати правильно монтаж, щоб потім уникнути проблем утворення конденсату в зоні вікон, які вітрові навантаження витримає конструкція тощо. 

Не менш цікавими та пізнавальними були семінари 15 березня. Технічний спеціаліст компанії REHAU  Володимир Мудрак провів семінар з основ продажів, а Андрій Рубцов - по монтажу світлопрозорих конструкцій. Учасники семінарів вкотре переконалися в якості профільних систем REHAU та поглибили свої знання щодо правильних замірів вікон та їх монтажу згідно нормативних вимог. 

16 березня наші офіційні партнери мали нагоду відвідати виробництво компанії “Вікна КОРСА” та осягнути всі виробничі процеси компанії, детально побачити процес виготовлення конструкцій, як здійснюється контроль за якістю продукції тощо.

Завершився освітній крос-фіт тиждень потужним тренінгом з продажів Романа Мазура “ПРОДАЖІ. Professional Edition”. Ключовим моментом тренінгу було визначення та розуміння типології клієнтів та формування навиків роботи з кожним типом відповідно до його цінностей та потреб. А також розуміння того, на що орієнтуються клієнти при виборі та як впливати на цей процес.

5 днів пролетіли дуже насичено та корисно! Загалом тренінги та семінари відвідало близько 80 учасників. Це надзвичайно хороший старт в новому сезоні, і ми сподіваємося, що заряджені потужними емоціями та новими знаннями менеджери та партнери ТМ Вікна КОРСА зроблять вагомий крок уперед.

Відеовідгуки учасників про освітній крос-фіт тиждень у Вінниці:

Дякуємо нашим партнерам та організаторам  за підтримку та довіру, а також активну участь на всіх тренінгах та семінарах. 

Вікна КОРСА - з нами тепліше:)

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (2 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню