Привітай Вікна КОРСА - отримай подарунок!

Привітай Вікна КОРСА - отримай подарунок!

18 років ТМ КОРСА

8 жовтня – день народження ТМ КОРСА! Нам 18 років!

З нагоди свята ми розігруємо 18 призів серед усіх друзів нашої сторінки у Facebook.

Для участі в розіграші потрібно лайкнути нашу сторінку в Facebook та написати привітання з днем народження компанії в коментарях під постом.

Переможці будуть визначені 18 жовтня за допомогою генератора випадкових чисел random.org. Перших 18 чоловік у списку і будуть переможцями, які отримають цінні призи від ТМ КОРСА!

Перших 3 учасника в списку БЕЗКОШТОВНО отримають вікно в подарунок *!

З 3 по 6 місце – Знижка 50% при замовленні металопластикових конструкцій.

З 6 по 9 місце – Монтаж вікна в подарунок!

З 9 по 12 місце – Фірмові органайзери ТМ КОРСА в подарунок!

З 12 по 15 місце – Фірмові чашки від нашого партнера REHAU.

З 15 по 18 місце – Фірмові кепки від нашого партнера REHAU.

*Під вікном в подарунок мається на увазі вікно площею до 3 м2 з москітною сіткою, підвіконням та відливом (при необхідності) у наступній комплектації:

  • 5-камерний профіль REHAU KORSA DESIGN 70 (ексклюзивний дизайн виступаючої стулки) або REHAU EURO 70 (сучасний стандарт з максимальним потраплянням світла).

Акція вікно в подарунокПрофільна система REHAU KORSA DESIGN 70

  • інноваційний 2-камерний склопакет товщиною 40 мм з теплою пластиковою рамкою Swisspacer та заповненням інертним газом Аргоном.
  • німецька фурнітура Gretsch Unitas (GU) з антикорозійним покриттям, мікроліфтом, функцією мікрощілинного провітрювання та антизламними грибовидними цапфами.

Ваші привітання приймаються до 18:00 17 жовтня. Результати розіграшу будуть опубліковані на нашій сторінці у Facebook 18 жовтня о 15:00! Переможці повинні підтвердити свою участь, зателефонувавши на гарячу лінію ТМ КОРСА 0 800 210-210 та залишивши свої контакти для виклику замірника та відправки подарунків. Відправка подарунків буде здійснюватися з 19 по 28 жовтня.

ТМ Вікна КОРСА – успішна всеукраїнська компанія, яка виготовляє вікна вже 18 років! Наші вікна відрізняє гарантована надійність та інноваційність, що відповідає та навіть перевершує європейські стандарти. Гарантія 10 років - підтверджена часом!

Вікна КОРСА – з нами тепліше :)

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.4 (5 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню