Пластикові вікна і розсувні двері для котеджу в Німеччині від ТМ "Вікна КОРСА"

Пластикові вікна і розсувні двері для котеджу в Німеччині від ТМ "Вікна КОРСА"

Правильно підібрані віконні та дверні конструкції доповнюють вишуканий інтер'єр і створюють атмосферу комфорту і затишку. Енергозбереження будинку багато в чому залежить від якісних пластикових вікон і дверей. ТМ "Вікна КОРСА" може гарантувати своїм замовникам, що у нашої продукції високий рівень теплоізоляції, що істотно дозволяє заощадити фінанси на опаленні і кондиціонуванні.

Компанія КОРСА встановила всі необхідні конструкції в гарному будинку в німецькому місті Лейпциг.

 

Всього було встановлено 20 конструкцій:

 • Ролети Growe (14 штук);
 • Відливи (12 штук);
 • ПВХ-система “Гармошка”;
 • Розсувна система REHAU SYNEGO SLIDE;
 • Пластикові вікна і балконні двері.

 

Розсувна система

 

Скління будівлі пластиковими вікнами

 

Пластикові конструкції Рехау

 

Процес скління будинку пластиковими вікнами і дверима

 

Що саме було використано:

 • Профільна система: REHAU SYNEGO MD;
 • Склопакет 2-камерний;
 • Конструкції з 1-сторонньою ламінацією;
 • Колір: сірий антрацит;
 • Конструкції з шпросами;
 • Вікна з дзеркальною плівкою R20;
 • Вікна з рифленим матовим склом “Сатином”;
 • Скло low-e;
 • Аргон.

Профільна система REHAU SYNEGO 

Даний профіль дозволяє виготовити віконні конструкції, які будуть на 50% тепліші за звичайні. 7-камерна система з високим рівнем коефіцієнта опору теплопередачі в поєднанні з енергоефективним склопакетом забезпечує підвищену термоізоляцію, гарно звукоізоляцію. Середній контур ущільнення в з`єднанні стулки і рами, що знаходиться між внутрішнім і зовнішнім ущільнювачами, утворює додаткову камеру, яка захищає від протягів і вологи і забезпечує легке відкривання-закривання конструкції, високий рівень герметизації. REHAU SYNEGO має підвищений клас зламобезпеки - WK-3 (A). Інноваційна технологія виготовлення профільної системи робить поверхню профілю ще більш гладенькою і не дозволяє бруду затримуватися на поверхні. 

Розсувна система REHAU SYNEGO SLIDE

Двері, в яких стулка спочатку віджимається від рами, а потім рухається паралельно їй. Головною перевагою цієї системи являється повний притиск стулки по всьому периметру, який забезпечує максимальний рівень герметизації. REHAU SYNEGO SLIDE збільшує корисну площу, має гарний зовнішній вигляд, легко відкривається і закривається, має високий рівень протизламного захисту, легка у використанні.

 

Монтаж пластикових вікон

 

Пластикові вікна і двері

 

Пластикові двері

 

Пластикові вікна

 

Скло low-e

Скло зі спеціальним непомітним покриттям і низькою здатністю до пропускання тепла. Тобто тепло від опалювальних предметів відображається всередину приміщення, завдяки чому підвищується рівень теплоізоляції.

ПВХ-система “Гармошка”

Двері “Гармошка” складаються збоку проєму і не потребують додаткового простору для відкривання. При цьому методі скління відкривання відбувається на всю ширину проєму і в додатковому місці для відкривання майже немає необхідності. Закриті двері “Гармошка” забезпечують гарну шумо- і теплоізоляцію. Нижні та верхні ролики, а також петлі захищені декоративними накладками.

Власник споруди задоволений якістю конструкцій і виконаних робіт. Майстри компанії встановили усі вікна, дверні системи, ролети і відливи максимально вчасно.  Якщо Ви ще не визначилися, які саме віконні і дверні конструкції вам потрібні, телефонуйте за номером 0 (800) 210 210 або залишайте заявку по кнопці нижче. Наші кваліфіковані менеджери запропонують Вам найбільш підходящий варіант, зроблять прорахунок замовлення і організують приїзд замірника. 

 

Замовити вікна і двері

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (2 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню