Унікальні умови кредитування з ТМ Вікна КОРСА

Унікальні умови кредитування з ТМ Вікна КОРСА

Найбільші українські банки, ПриватБанк і УкрСиббанк, пропонують клієнтам ТМ Вікна КОРСА унікальні умови кредитування - 0% річних перші шість місяців кредиту.

Це рішення дозволяє придбати металопластикові вікна ТМ Вікна КОРСА в кредит і при цьому заощадити в цілому ряді випадків:

Варіант 1. Кредит від УкрСиббанку з отриманням компенсації за програмою IQ Energy. Оформляючи кредит на вікна ТМ Вікна КОРСА в УкрСиббанку, Ви можете отримати компенсацію 15% від вартості вікон за програмою IQ Energy. Уявімо, що у Вас є сума для покупки вікон, але Ви хотіли б заощадити і отримати компенсацію. Тоді Ви оформляєте кредит, і як тільки на Ваш рахунок буде зарахована компенсація (зазвичай не більше 2 місяців), відразу кредит закриваєте. Так як перші шість місяців процентна ставка становить 0%, то Ви не платили відсотки і отримали компенсацію!

Кредит на вікна від УкрСиббанкуКредит від УкрСиббанку

Кредит в УкрСиббанку під програму IQ Energy видається без довідки про доходи. Компенсація виплачується на окремий рахунок, і Ви розпоряджаєтесь нею на свій розсуд.

Детальніше про програму компенсацій IQ Energy читайте тут ...

Варіант 2. Є частина коштів. Припустимо, у Вас є частина коштів, але їх мало до оплати повної вартості замовлення. У такому випадку, Ви оформляєте кредит на вікна в банку - партнері ТМ Вікна КОРСА, і отримуєте енергоефективні металопластикові вікна зараз. Через шість місяців, вже маючи повну суму, Ви закриваєте кредит, не виплативши ні копійки річних відсотків.

Варіант 3. Ваш дохід скоро підвищиться, або Ви очікуєте приходу коштів. Ви знаєте, що Ваш дохід істотно виросте через кілька місяців. В такому випадку нічого не заважає Вам поліпшити умови проживання Вас і Вашої родини вже сьогодні.

Перший внесок становить 10%. Відсоткова ставка, після закінчення 6 місяців - 2% на місяць (24% річних).

Варіант 4. Компенсація від ОДА. Також ви маєте можливість отримати компенсацію в розмірі 15% від ОДА за програмою ЕКО-оселя.

№ п/п Адміністрації, що готові співпрацювати по програмі "ЕКО-оселя" Обласна державна адміністрація Територія поширення дії Договору про відшкодування процентів/частини суми кредиту за енергоефективними заходами
03 Львівська облдержадміністрація Львівська ОДА Клієнти, які зареєстровані у місті та області
04 Чорнобаївська районна державна адмінітрація Черкаська ОДА Клієнти, які зареєстровані у Чорнобаївському р-ні
05 Золотоніська міська рада Клієнти, які зареєстровані у місті Золотоноша
06 Корсунь-Шевченківська районна державна адміністрація Клієнти, які зареєстровані у районі
07 Звенигородська районна державна адміністрація Клієнти, які зареєстровані у районі
09 Одеська міська рада Одеська ОДА Клієнти які зареєстровані у місті Одеса
10 Житомирської облдержадміністрації Житомирська ОДА Клієнти, які зареєстровані у місті та області
12 Хмельницька облдержадміністрація Хмельницька ОДА Клієнти, як зареєстровані в області
13 Енергорадська міська рада Запорізька ОДА Клієнти, які зареєстровані у місті Енергодар
15 Чернівецька міська рада Черновецька ОДА Клієнти, які зареєстровані у місті Чернівці
20 Чорноморська міська рада (Іллічівськ) Одеська ОДА Клієнти, які зареєстровані у місті Чорноморськ

Весь світ успішно користується різноманітними програмами кредитування. Придбавши металопластикові вікна ТМ Вікна КОРСА в кредит, Ви отримуєте вже сьогодні:

  • Істотне підвищення рівня комфорту у Вашому домі. В опалювальний сезон температура в Вашому домі підвищиться на 2С-4С. Вологість прийде в норму. Зникнуть протяги. Відкривати і закривати вікна стане легко і зручно. Завдяки таким функціям як провітрювання, мікропровітрювання і покрокове відкривання Ви зможете самостійно керувати мікрокліматом Вашого будинку.
  • Істотну економію коштів на опалення. Якщо Ви використовуєте індивідуальне опалення, установка енергоефективних, сучасних металопластикових вікон ТМ Вікна КОРСА дозволить Вам економити до 35% витрат на опалення. Купуючи вікна в кредит, Ви будете виплачувати їх вартість малими частинами поступово, та суттєво економити почнете вже сьогодні.

Вас зацікавила можливість купити вікна ТМ Вікна КОРСА в кредит з 0% річних на 6 місяців?

Зв'яжіться з нами

Ви отримаєте консультацію і повну підтримку на всіх етапах придбання.

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню