Ваша безпека починається з замка

Ваша безпека починається з замка
 Ваша безпека починається з замка

Двері – це візитна картка будинку.

Перше, що бачать Ваші гості, перша можливість розповісти про себе.

Ще пару років тому металопластикові двері виглядали як білий прямокутник з перемичкою, а зараз – це витвір мистецтва, що відповідає найвимогливішим і нестандартним запитам замовників. Ви можете вибрати будь-які двері з каталогу ТМ КОРСА по нестандарту, або навіть придумати їх самі, і ми втілимо Вашу мрію.

Скачати каталог нестандартних вхідних дверей

Але актуальним залишається питання безпеки, яку повинна забезпечувати будь-яка дверь, а тут дуже важливу роль відіграють замки, які можуть бути встановлені.

Компанія КОРСА для вхідних дверей пропонує різні варіанти замків – від простих до самих складних.

Економ (FUHR) – замок на одну точку замикання. Найпростіший замок. Підходить для міжкімнатних та внутрішніх дверей, там, де немає підвищених вимог до безпеки.

Secury (GU) – замок на три точки замикання. Простий варіант для вхідних дверей. Забезпечує додатковий притиск зверху і знизу стулки.

Secury Гак (GU) – замок на три точки замикання, причому запірні елементи замінені на гаки, що забезпечує додаткову протизламність.

Secury MR2 (GU) – замок на три точки замикання. Запірні елементи у вигляді ригелів (штирів) із загартованої сталі, що забезпечує відмінну протизламність двері.

Запирання і блокування цих замків здійснюється за допомогою ключа.

Наступний клас замків – Європа (GU) і WILKA (FUHR)

Європа (GU) – це замок на три точки замикання, але з можливістю додавання додаткових точок замикання для максимального притиску. Цей замок – відмінний варіант для високих дверей.

WILKA (FUHR) – замок на три точки замикання. Завдяки близькому розташуванню точок замикання, ідеальний для невеликих і штульпових дверей.

Обидва ці замки замикаються поворотом нажимної ручки вгору і блокуються ключем.

Новинка, яку спільно з компанією GU представляє покупцям ТМ КОРСА – це замки Secury-Automatic (GU). Такий замок – відмінне рішення для вхідних дверей в приватний будинок, оскільки володіє підвищеною надійністю завдяки замочним елементам у вигляді ригелів або ключів, а також додатковою можливістю – замок закривається автоматично при притисненні стулки до рами.

З нажимною ручкою такий замок блокується поворотом ключа, з офісною – автоматично (але можна відключити). Забезпечує щільний притиск ЗАВЖДИ за рахунок автоматичного спрацьовування ригелів при закриванні дверей.

Порахувати і замовити металопластикові вхідні двері у Ваш будинок можна прямо зараз, на нашому сайті, а наші фахівці дадуть відповіді на всі додаткові питання.

Бажаємо Вам приємних покупок!

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×