Вікно в Європу. Акція.

Вікно в Європу. Акція.
 Вікно в Європу. Акція.

Феєрична акція "Вікно в Європу". Фінал і розіграш.

Ви хочете замінити старі дерев'яні вікна на новенькі пластикові?

А виграти при цьому путівку на двох до Європи, або інші цінні призи?

Тоді Вам до нас! Адже заміна вікон - це ще й задоволення від покупки! І приємні спогади!

Протягом серпня-вересня 2010 року в полтавському офіційному представництві ТМ КОРСА проходила акція для клієнтів, які замовили вікна з п'ятикамерної профільної системи КОРСА Дизайн 70. В акції взяли участь 143 клієнта, які заповнювали анкети у фірмових офісах і були запрошені на розіграш.

Фінал акції був призначений на 30 жовтня. У полтавський Шаховий клуб були запрошені всі учасники розіграшу з сім'ями. Всі дітки отримали повітряні кульки з логотипом, і в залі відразу запанувала атмосфера свята. Всі чекали подарунків, і в них не було недоліку! Настінний годинник, чашки, парасольки, візитниці, сумки .... Практично кожен учасник отримав фірмовий цінний сувенір. Але головний інтерес був спрямований на суперприз - путівку до Європи на двох. Напруга залу досягло апогею - і ... щасливим переможцем став Хмельницький Богдан!

Висловлюємо подяку всім учасникам розіграшу, всім клієнтам, які обирають вікна ТМ КОРСА! Бажаємо приємної подорожі і нових вражень переможцю, і, звичайно ж, чекаємо фотографій!

Вікна КОРСА – З нами тепліше :)

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню