Віконна фурнітура Winkhaus

Віконна фурнітура Winkhaus

У попередніх статтях ми розповідали про фурнітуру Winkhaus activPilot Concept, яка за замовчуванням комплектується у всі вікна КОРСА. Але це не єдиний доступний варіант фурнітури. Асортиментний ряд дозволяє підібрати рішення для будь-якого замовлення та типу об’єкта. 

Winkhaus activPilot Select

Великі вікна — характерна риса сучасної архітектури, яка вимагає застосування міцної фурнітури. Завдяки activPilot Select, можна впевнено керувати великою і важкою стулкою.

Вікна з фурнітурою activPilot Select гармонують як з ультрасучасними будинками, так і з історичними об’єктами чи пам’ятками архітектури.

Переваги:

  • Ніяких завіс та декоративних накладок, що інколи можуть порушувати естетику зовнішнього вигляду вікна чи заважати при митті. Всі елементи приховані усередині та не помітні зовні;
  • Завдяки прихованим завісам підвищується теплоізоляція вікна, тому що не утворюються «містки холоду»;
  • Кут повороту на 95° забезпечує відмінний огляд з вікна та перешкоджає удару стулки об відкоси;
  • Модульна багатоступенева концепція безпеки Winkhaus дозволяє спорядити вікна з фурнітурою activPilot Select до класу зламостійкості RC2.

Winkhaus activPilot Comfort

Віконна система нового покоління з додатковим четвертим типом відкривання стулки “безпечного провітрювання”. Крім традиційного відкривання і нахилу, система має функцію паралельного провітрювання — в цьому режимі стулка зміщується по всьому периметру рами на 6 мм, що дозволяє безпечно та рівномірно провітрювати приміщення без протягів та зайвої втрати тепла.

Лінійка Winkhaus activPilot Comfort з функцією паралельно провітрювання представлена у чотирьох моделях:

activPilot Comfort PADK

Базова модель фурнітури поєднує в собі чотири положення вікна: закрито, нахил, паралельне провітрювання, відкрито.

activPilot Comfort PADМ

Фурнітура activPilot Comfort в версії PADM, з трьома положеннями вікна, обладнана електроприводом, сенсорною панеллю і пультом дистанційного керування. Дозволяє автоматично відкривати / закривати вікна та встановлювати режим паралельного провітрювання. Програмування часу провітрювання здійснюється за допомогою пульта або на сенсорній панелі. activPilot Comfort PADM легко інтегрується в систему розумного будинку.

activPilot Comfort PAD

Заміна режиму нахилу на режим паралельного провітрювання дозволяє встановити ручку у нижній частині стулки. Низька ручка спрощує керування вікном. Це особливо зручно, якщо доступ до вікна ускладнений через кухонну робочу поверхню або
інші предмети інтер’єру.

activPilot Comfort PADS

Ідеальне рішення для вікон нестандартних форм (арочні, трапецієподібні, трикутні). Заміна функції нахилу на функцію паралельного провітрювання виключає проблеми, які інколи можуть бути властиві нестандартним вікнам: провисання стулки, тертя стулки об раму тощо.

Унікально сконструйовані протизламні стальні зачепи в кутах рами забезпечують клас зламостійкості RC 2 у режимі паралельного провітрювання. activPilot Comfort – єдина на ринку фурнітура, яка пропонує таку можливість.

Winkhaus activPilot Control

Winkhaus activPilot Control – унікальна віконна система, яка дає можливість поєднати в собі механічну зламостійкість та електронні датчики контролю за станом вікна. Датчики вказують на поточне положення стулки та запобігати спробам несанкціонованого доступу: при цих діях система відразу подає сигнал тривоги на пульт охорони.

Датчики приховані, непомітні як зовні, так і всередині приміщення та не впливають на естетику вікна. Завдяки цьому, не порушується гармонія інтер’єру, а їх наявність є неприємним сюрпризом для грабіжника.

Магнітні датчики в системі Winkhaus activPilot Control сертифіковані асоціацією страхових компаній Німеччини (VdS), їм присвоєно клас В по системі безпеки VdS.

Переваги:

  • Контроль положення стулки (відкрито / закрито), рівень сигналізації відповідає класу В VdS;
  • Додатковий контроль стулки в положенні нахилу;
  • Сумісні з усіма стандартними системами сигналізації;
  • Знижують тепловтрати при підключені до термостата опалення;
  • Синхронізують роботу кухонної витяжки та каміна;
  • Легка інтеграція у віконні системи Winkhaus activPilot;

Ми розглянули кілька найпопулярніших варіантів фурнітури Winkhaus, які Вікна КОРСА використовує у своєму виробництві вікон і дверей. В асортименті компанії знайдеться рішення на будь-який запит та під будь-які потреби та вимоги. Як і на всі віконні конструкції Вікна КОРСА, на всю віконну фурнітуру Winkhaus діє гарантія 10 років. 

Для замовлення вікон КОРСА з фурнітурою Winkhaus звертайтесь до наших менеджерів. Ми з радістю допоможемо підібрати вікна саме під ваші потреби. Звертайтесь за номером 0800-210-210 або заповнюйте форму на сайті. 

 

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню