Офіційні правила та умови Акції до свята "День міста Вінниця" - 2017р.

Офіційні правила та умови Акції до свята "День міста Вінниця" - 2017р.

Офіційні правила та умови Акції «Для пред’явника» (надалі -Акція).

Організаторами Акції є: Фізична особа-підприємець Грицишен Олександр Анатолійович, що є офіційним представником торгової марки “ВІКНА КОРСА” та торгової марки “INFRATERM” на території України. 

1. Право на участь в Акції. Учасники Акції.
1.1. До участі в Акції запрошується будь-який дієздатний громадянин України, який ретельно виконав всі дії, необхідні для участі в Акції, зазначені в цих правилах.

2. Продукція та знижки на послуги ( надалі – «Подарунки»), що беруть участь у Акції.
2.1. В Акції бере участь наступна продукція:
 - Брендовані набори від ТМ КОРСА (еко-сумка, термос, чашка, кепка) - 7 комплектів;
- Тканинні ролети або пластикові відкоси - на вікно переможця, колір та розміри за вибором переможця. Один приз на вибір - тканинні ролети системи MINI на одне вікно (зразок ролети за посиланням - https://www.korsa.ua/tkanynni-rolety) або декоративні пластикові відкоси за типом зразка, що буде представлено на святі, на одне вікно загальною площею до 3 кв.м..;
 - міжкімнатні (внутрішні) МДФ-двері - ті, що будуть виставлені зразком на святі;
- супер-приз - ексклюзивне вікно з 5-камерного профілю REHAU KORSA DESIGN 70 з енергозберігаючим двокамерним склопакетом з теплою пластиковою рамкою Swisspacer та заповненням інертним газом Криптон. Максимальний розмір вікна - 3 кв.м., профіль білого кольору. Монтажні та за необхідності демонтажні роботи - сплачуються окремо.
2.2. Знижки на послуги, які беруть участь у Акції:
- Повернення 500 грн. при замовленні одного чи декількох вікон з монтажем в будь-якій точці прийому замовлень на Вікна КОРСА, розташованій в м. Вінниця  або через сайт www.korsa.ua  за умови фактичної адреси монтажу у м. Вінниця. Замовлення повинно бути розміщено та сплачено не пізніше 1 жовтня 2017 р.;
- 20% знижки на проектно-інсталяційні роботи по опаленню INFRATERM при розміщенні замовлення через сайт.  
Знижка надається при кінцевому розрахунку за роботи. Замовлення повинно бути розміщено не пізніше 1 жовтня 2017 р. 

3. Територія проведення та тривалість Акції.
3.1. Акція проводиться на території міста Вінниці і триватиме з 09.09.2017 року по 01.10.2017 року.

4. Загальна інформація та порядок участі в Акції.
4.1.  9-го вересня 2017 року, під час святкування Дня міста Вінниці, буде роздано 5.000 (п ять тисяч флаєрів), пронумерованих на звороті друкарським способом.
Подарунки, що передбачені п. 2.1. даних Правил, будуть розіграні випадковим чином серед присутніх (в яких будуть в наявності флаєра) під час розіграшу.
4.2. Флаєра, що були роздані під час святкування Дня міста Вінниці і які не  прийняли участі в розіграші, передбаченого п. 2.1. даних Правил, можуть бути пред'явлені з 09.08.2017 по 01.10.2017 року в точці прийому замовлень на Вікна КОРСА на території м. Вінниці для отримання подарунків (знижки на послуги) передбачені п. 2.2. даних Правил.  

5. Інші умови.
5.1.   Організатор Акції залишає за собою право включити в Акцію додаткові подарунки, заміняти заявлені подарунки на рівнозначні або більші за вартістю. Кількість подарунків обмежена. Подарунки обміну та поверненню не підлягають, в т.ч. обміну на грошовий еквівалент.
5.2. Під подарунком слід розуміти купівлю його за 0,10 грн без ПДВ. Кількість подарунків обмежена.
 
6. Адреси точок прийому замовлень на Вікна Корса  для отримання акційних послуг:

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (4 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню