Випробування арочного вікна

Випробування арочного вікна
Випробування арочного вікна

Особливості

У жовтні 2011 року на базі випробувальної лабораторії академії REHAU була випробувана одностулкова арочна конструкція, виготовлена з системи REHAU EURO 60.

Покупці вікон ТМ "Вікна КОРСА" вже давно звикли до того, що пластикові вікна - це не просто квадратні конструкції білого кольору, але і всілякі дизайнерські рішення. А арочні вікна та двері в приватних будинках і взагалі стали стандартними, адже їхній дизайн надає оселям наших клієнтів неповторний зовнішній вигляд. Саме тому розробки конструкторського відділу ТМ "Вікна КОРСА" спрямовані на якісне поліпшення нестандартних конструкцій.

Технологічною знахідкою 2011 року від ТМ "Вікна КОРСА" стало армування арок. Нова технологія дозволяє повністю уникнути проблем з арочними сегментами, а саме з відсутністю прилягання в арочній частині, з продуванням та промерзанням конструкцій та з провисанням стулки.

Арочне вікно випробовували на повітро- і водопроникність.

Особливістю випробуваної конструкції є застосування армування арочної частини стулки, коробки, а також спеціальної комплектації фурнітури. Завдяки застосуванню нових технологій були досягнуті високі показники герметичності, зокрема арочна частина залишалася герметичною при надлишковому тиску 1000 Па (при нормі для вікон класу "А" 600 Па).

Результати дослідження отримали найвищу оцінку фахівців компанії REHAU. Тестування показало, що арочне вікно від ТМ "Вікна КОРСА" витримує перевантаження більше 600 Па і відповідає найвищому класу - класу "А" (ДСТУ Б В.2.6.-23-2001).

Вітаємо конструкторський відділ ТМ "Вікна КОРСА" з вдалою розробкою і чекаємо нових інновацій.

Відеоматеріали

Ознайомитися з дослідженням армованого арочного вікна від ТМ КОРСА можна в наступному відеосюжеті

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню