Як обрати вікна для перших поверхів?

Як обрати вікна для перших поверхів?

Питання вибору вікон для перших поверхів особливо актуальне. Адже, перш за все, це стосується безпеки та захисту. До того ж, питання вибору вікон для перших поверхів важливе не тільки для жителів багатоповерхових будинків, але й для власників приватних будинків, офісних приміщень, адміністративних установ та медичних закладів. Загальні принципи вибору вікон підходять для будь-яких будівель. Тому, давайте визначимо, якими ж мають бути вікна для перших поверхів.

 

 

Перш за все, сучасні пластикові вікна мають відповідати декільком основним параметрам: звукоізоляція, енергоефективність та зламостійкість. Коли мова йде про пластикові вікна для перших поверхів, як правило, мається на увазі саме безпечність, тобто здатність вікна протистояти зловмисникам, які потенційно можуть спробувати проникнути в приміщення через вікна. Згідно статистики, більшість проникнень в приміщення відбувається через віконні конструкції. Тому до вибору вікон для перших поверхів потрібно підходити відповідально.

Які варіанти захисту вікон від злому?

Ґрати на вікна. Мабуть, найрозповсюдженіший варіант, який зустрічається, практично, у будь-якому будинку. Беззаперечно — це надійний варіант, який захистить ваші вікна від злому. Проте, ґрати на вікна мають і свої недоліки. Один з таких недоліків — зовнішній вигляд. Як правило, такі конструкції виглядають не надто привабливо, що псує загальний вигляд вікна та фасаду. Також, ґрати на вікна перекривають вигляд з вікна. 

 

 

Захисні ролети. Такий варіант часто використовується для захисту офісних та адміністративних будівель, рідше в приватних будинках. Конструкція ролет складається з алюмінієвих профілів, які ховаються в короб. Встановлюються захисні ролети як на вікна, так і на двері. Звісно, захисні ролети більш гармонійно вписуються у фасад будинку, проте мають масивний короб у верхній частині проєму та виконують свою функцію лише в закритому стані, при цьому сонячне світло повністю перестає потрапляти в приміщення.

 

 

Протизламні вікна — це ефективний спосіб захисту від непроханих гостей. Вікна з протизламною фурнітурою здатні затримати зловмисника до приїзду поліції чи служби охорони. Безпека вікон визначається класами протизламості, від RC1 до RC3. Вікна з максимальним класом протизламності RC3 здатні захистити від досвідчених злодіїв, які використовують важкі інструменти, такі як лом, цвяходер та потужні викрутки. 

Протизламні вікна оснащені склопакетами зі склом, яке стійке до механічного впливу: триплекс або загартоване скло. Такі склопакети значно знижують ймовірність проникнення всередину приміщення шляхом розбиття скла.

 

 

Варто зазначити, що ТМ Вікна КОРСА комплектує вікна фурнітурою Winkhaus activPilot Concept, яка за замовчуванням має одну протизламну пару: восьмикутну грибоподібну цапфу та стальний зачеп. Таким чином ви отримуєте базовий захист від злому.

Стандартний рівень захисту можна підвищити до максимального класу зламостійкості, додавши необхідні елементи, такі як: додаткові стальні зачепи по всьому периметру вікна, кутники зі сторони завіс та ручки із замком.

Обираючи вікна, також варто звернути увагу на місцерозположення будівлі, наскільки добре її видно перехожим та як легко потенційний злодій може отримати доступ до об’єкту.

Для багатьох власників квартир на перших поверхах важлива приватність. Не надто приємно, коли перехожі заглядають тобі у вікна. На щастя, існує декілька варіантів, як легко сховатися від сторонніх очей. У цьому вам допоможуть вертикальні або горизонтальні жалюзі, а також тканинні ролети. Це зручні та практичні віконні аксесуари, які допоможуть не тільки сховатися від перехожих, але й захистять вас від палючого сонця у спекотну погоду.

 

 

Для замовлення якісних надійних протизламних вікон ТМ КОРСА звертайтесь до наших менеджерів за телефоном 0800-210-210 або заповнюйте форму на сайті. Ми з радістю допоможемо вам з вибором!

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×