Як заміряти москітну сітку на вікно?

Як заміряти москітну сітку на вікно?

Москітні сітки – це прекрасний спосіб захистити своє житло від набридливих комах. Вони допомагають забезпечити нам комфортний сон та свіже повітря без зайвих перешкод. Однак для того, щоб москітна сітка була ефективною, необхідно правильно виміряти її розмір.

Москітні сітки

Підготовка до правильного вимірювання москітної сітки

По-перше, виберіть тип москітної сітки, який вам підходить. На ринку доступні різні типи москітних сіток, такі як рамкові, рулонні, магнітні та інші. Виберіть той, який найкраще відповідає вашим потребам та естетичним вимогам.

Після вибору типу москітної сітки візьміть необхідні інструменти для вимірювання:

 • рулетку;
 • олівець;
 • блокнот для запису результатів.

Насамкінець потрібно розуміти як саме буде монтуватись сітка на вікно - зсередини приміщення чи зовні на віконну раму. Це важливо оскільки технологія заміру трішки відрізняється.

Покрокова інструкція виміру внутрішньої москітної сітки на вікно

Щоб заміряти москітну сітку на вікно, необхідно слідувати таким крокам:

 1. Відкриваємо віконну стулку (створку) на котру плануємо встановити москітну сітку.
 2. За допомогою рулетки знімаємо розміри світлового проєму (відстань між крайніми точками по горизонталі та вертикалі). Міряємо з точністю до міліметра від резинки до резинки (ущільнювача).
 3. Для надійності замірів, необхідно їх зробити відразу у декількох місцях. Якщо заміри робимо горизонтальні (по ширині) - зверху, по середині та знизу. Якщо заміри робимо вертикальні (по висоті) - ліворуч, по середині, праворуч. В кожному з випадків, ми отримаємо по 3 значення та обираємо найменше. Робиться це на випадок, якщо світловий проєм має не ідеальний прямокутний розмір.
 4. Записуємо отриманні значення ширини та висоти в міліметрах без округлень.

Інструкція по заміру зовнішньої москітної сітки

Москітна сітка може монтуватись не лише зсередини кімнати, а й ззовні на віконну раму. У цьому випадку діємо так:

 1. Відкриваємо віконну стулку (створку) на котру плануємо встановити москітну сітку.
 2. Робимо заміри світлового проєму та додаємо по 2-4 см з кожного боку. Це робиться для того, щоб москітна сітка могла добре перекрити світловий проєм та лягти на віконну раму ззовні. Так ми отримаємо габаритний розмір.
 3. Переконуємось, що з зовнішнього боку нашого вікна достатньо місця для закріплення сітки. Мінімум по 1,5 см з кожного боку від рамки сітки до зовнішнього краю профілю вікна або стіни.

Рекомендуємо по можливості зробити свій вибір в сторону внутрішньої москітної сітки на кронштейнах, через те, що сітку з зовнішнім кріпленням закріпити досить складно. Особливо якщо монтувати її потрібно не на першому поверсі.

Що ще потрібно врахувати після замірів москітної сітки та перед кінцевим її замовленням?

При замовленні москітної сітки крім розмірів та типу, варто звернути увагу на наступні аспекти:

 • Колір рами. Зазвичай рами для москітних сіток доступні в різних кольорах, таких як білий, коричневий, сірий тощо. Виберіть колір, який гармонійно поєднується з кольором вашого вікна або дверей.
 • Відгуки та рекомендації. Перш ніж прийняти остаточне рішення про покупку москітної сітки, прочитайте відгуки від інших клієнтів або знайомих, які вже користуються такими сітками. Це допоможе вам зрозуміти переваги та недоліки різних варіантів та вибрати найкращий для вас.
 • Ціна та гарантія. Вибирайте якісного та перевіреного виробника.
Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (2 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню