22 роки досвіду у виробництві якісних вікон

22 роки досвіду у виробництві якісних вікон

Компанія «Вікна КОРСА» більше 22 років працює на ринку металопластикових конструкцій. Всі ці 22 роки ми постійно розвиваємось: вдосконалюємо існуючі технології та займаємося розробкою інших. Так, наприклад, в 2011 році була розроблена та запатентована технологія армування арок, яка сьогодні дозволяє виготовляти справжні шедеври з ПВХ матеріалу.

Будинок в плющі, м. БершадьБудинок в плющі, м. Бершадь


2014 рік ознаменувався для компанії «Вікна КОРСА» особливою подією. Нами було виготовлено і встановлено мільйонне вікно! 1 000 000 вікон з німецького профілю REHAU — гордість для нас! Дана подія була відзначена і концерном REHAU, компанія «Вікна КОРСА» отримала пам'ятну відзнаку.


КОРСА — це динамічно розвиваючась компанія, яка має найбільшу мережу з продажу металопластикових вікон по всій Україні (понад 88 представництв) та є лідером з інновацій.

REHAU GENEOREHAU GENEO
REHAU SYNEGO

 

Замовити

Ми виготовляємо найтепліші металопластикові вікна зі склопакетами, заповненими інертним газом криптоном, пластиковою дистанційною рамкою Swisspacer та двома енергозберігаючими стеклами! Формули найтепліших склопакетів, до речі, теж продукт власних розробок і випробувань.

Сьогодні з впевненістю можна сказати, що вікна REHAU, вироблені компанією «Вікна КОРСА», є в кожному куточку нашої великої країни. І кожне з цих вікон принесло комфорт і затишок в будинок своїх власників.

22 роки досвіду у виготовленні тільки якісних вікон завжди до послуг наших клієнтів.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (6 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню