Rehau Geneo - перші враження

Rehau Geneo - перші враження
вікна Rehau Geneo

12 серпня 2010 ТМ "Вікна КОРСА" зустрічала довгоочікуваного гостя - новітній, який не має аналогів в інших системах профіль REHAU GENEO! Ми вже давно вивчали його технічні характеристики, оцінювали нові можливості і ось, нарешті, перший зразок тримає в руках технічний директор ТМ "Вікна КОРСА" Олег Левчук.

– Зверніть увагу на ширину профілю - 86 мм! Завдяки шестикамерній будові і відсутності армування досягається опір теплопередачі 1,05 м2С/Вт (для порівняння, максимальний коефіцієнт, який був можливий раніше - 0,76 м2С/Вт)! І це навіть без додаткового утеплення функціональної камери, яке також можливо. Ця система розроблялася спеціально для будинків з пасивним опаленням, для максимального збереження тепла. Склопакет ми будемо встановлювати тільки двокамерний - 44 мм завтовшки, обов'язково енергозберігаючий та із заповненням аргоном, щоб максимально відповідав теплому профілю.

Заступник технічного директора Юрій Бендовскій вказує на переріз профілю:

– Якщо уважно придивитися до зовнішнім і внутрішнім стінок, можна побачити, що вони не однорідні. Посилене ядро ​​RAU-FIPRO (ПВХ з фіброармуванням) має сіруватий відтінок, а зверху воно вкрите RAU-ПВХ. З його допомогою створюється гладка атмосферостійка поверхня. Обидва матеріали не містять кадмію. Також зверніть увагу на інтегровану систему посилення в коробці і стулці. Вона забезпечує підвищений опір профілю на скручування, і в ній буде відбуватися кріплення несучих елементів конструкції, механічного з'єднувача імпоста і монтажних кріплень. Кожна деталь системи продумана і працює на додаткове посилення, підвищення надійності конструкції!

Начальник ВТК Вольський Валерій Олександрович:

– Інноваційною також є і система ущільнень RAU-PREM. Використовується принципово новий матеріал, що зберігає еластичність при будь-яких температурах. Додаткове центральне ущільнення раніше не використовувалося ні в одній системі профілів REHAU і ось зараз ми можемо запропонувати його нашим покупцям. Завдяки новітнім розробкам досягається максимальний притиск і легкість закривання стулки. Ущільнення мають сірий колір, що надає додаткову елегантність зовнішньому вигляду виробів.

Керівник відділу закупівель Олександр Ковальчук:

– Нова система через свою ширини вимагає спеціальних ручок з 40-45 мм штифтом, які будуть замовлятися саме для GENEO. Система дозволяє виготовляти цільні стулки до 1,6 м, і для таких випадків будуть необхідні спеціальні посилені віконні петлі. Також ТМ КОРСА буде пропонувати всю палітру кольорів ламінації для своїх клієнтів.

Дуже сподобався технічним фахівцям ТМ "Вікна КОРСА" механічний з'єднувач GENEO, запропонований REHAU, який дає можливість провести установку імпоста, не виймаючи вікно з отвору.

А розробник нових систем ТМ "Вікна КОРСА" Віталій Мальцев зробив перший прорахунок вартості конструкцій з REHAU GENEO.

Отже, вже з 1 вересня 2010 ТМ КОРСА зможе запропонувати своїм клієнтам вікна REHAU GEHEO, перші на Україні, які не мають аналогів.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню