Перше в Україні Geneo вікно

Перше в Україні Geneo вікно
вікно рехау генео

4 вересня 2010 року стало знаменною датою для компанії Вікна КОРСА. Виготовлялося вікно для нашого клієнта з Ужгорода. І що ж у цьому незвичайного? Справа в тому, що це не просто вікно, а перше вікно на Україні з інноваційного профілю REHAU GENEO!

Для запуску нової системи був запрошений провідний спеціаліст технічного відділу компанії REHAU Сергій Смалько. Він розповідав про нюанси переробки і разом з технічним директором ТМ "Вікна КОРСА" Олегом Левчуком координував процес виготовлення конструкції.

Спочатку був виготовлений дослідний зразок - куточок. На ньому відточувався процес зварювання профілю та ущільнень, кріплення імпоста до рами, свердління дренажних отворів. Так як профіль за складом і товщині дуже відрізняється від тих, з якими доводилося працювати раніше, всі процеси вимагали перенастроювання верстатів. Цим займався спеціально запрошений сервісний інженер з обладнання для виробництва вікон компанії Elumatec Ігор Костюк.

Коли процеси були відбудовані, приступили до виготовлення самого вікна. Воно вийшло дуже значним - широкий профіль (86 мм) і енергоефективних склопакет завтовшки 44 мм з енергозберігаючим склом і заповненням аргоном, все це робило вікно гігантом в порівнянні з іншими нашими конструкціями!

А для перевірки можливостей REHAU GENEO слідом за першим замовленим вікном був виготовлений рекламний зразок з цілком стулкою, висотою 1,6 м і шириною 1,1 м! Вікно, не дивлячись на значні розміри, вийшло легким, фурнітура працює без проблем. Так що любителі широких стулок зможуть замовляти тепер вікна за своїм смаком. Технічне рішення знайдено!

Можна підбити підсумки: перше вікно REHAU GENEO їде до свого господаря, запуск новинки пройшов успішно.

Чекаємо тепер відгуків клієнта!

 

 

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню